Як встановити і авторизуватися у додатку Воля TV?

Модератор
1747

Необхідно, щоб була підключена додаткова послуга «Воля TV». Вона може бути включена в ваш основний пакет.

Ви можете перевірити наявність додаткової послуги перейшовши до розділа "Мої послуги"
1.JPG

Встановити додаток на ваш пристрій ви можете по інструкції:

Спойлер
  • Запустіть Play Market
  • У полі для пошуку введіть «Воля TV» і виконайте пошук.
  • У результатах пошуку виберіть і відкрийте «Воля TV» і натисніть «Встановити»
  • Чекайте повної установки після дозволу на встановлення.
  • Запустіть додаток.
Спойлер
  • Запустіть Play Market
  • У полі для пошуку введіть «Воля TV для Android TV» і виконайте пошук.
  • У результатах пошуку виберіть і відкрийте «Воля TV для Android TV» і натисніть «Встановити»
  • Чекайте повної установки після дозволу на встановлення.
  • Запустіть додаток.
Спойлер
  • На пристрої зайдіть в додаток App Store
  • У полі для пошуку введіть «Воля TV» і виконайте пошук.
  • Натисніть кнопку з надписом «Get», а потім «Install» (Встановити).
  • У вікні авторизації що з'явилось, введіть свій Apple ID і пароль.
  • Після авторизації почнеться процес завантаження додатку з сервера Apple. По завершенню завантаження встановлення буде виконано автоматично.
  • Запустіть додаток.

Для абонентів Воля

Виберіть «Вхід», ознайомтеся і погодьтеся з умовами публічного договору.

Для нових користувачів

Виберіть «Реєстрація». Ви будуте перенаправлені на сторінку замовлення послуги.

2.JPG

Для входу в додаток ви можете скористатися своїм номером договору, email або номером мобільного телефону. Пароль використовується аналогічний як для порталу абонента «Мій кабінет».

3.JPG

19 Коментарі
Відслідковувач
Після оновлення додатку ,взагалі перестало показувати зображення,тільки звук.Звернення до оператору нічого не вирішило!!!!Стара версія набагато краще!!!! Перестановок Ноя додатку такою нічого не дало!!!Номер договору 380634756795.

Розумник

37bmw523@gmail.com, спробуйте видалити додаток та повторно його встановити і авторизуватись.

Відслідковувач

Я це вже робив!НЕ ПРАЦЮЄ!!!

Магістр

37bmw523@gmail.com  после обновления, зайдите в Профиль и скажите выйти из аккаунта.
потом снова войдите.

Відслідковувач

Цю дію я також робив,але основні канали інтер ,плюси ictv та інші не працюють.Звук є зображення нема.

Магістр

37bmw523@gmail.com  какое устройство?

Магістр

37bmw523@gmail.com накоторое вы установили Воля TV

Відслідковувач

Планшет номі корса 2, стара версія додатку працювала відмінно!

Унікальний

а какая ОС на вашем планшете?

Відслідковувач

Сьомий Андроид!Стара версія працювала відмінно!

Унікальний

а не может быть глюк планшета?

Відслідковувач

Ні ,глюк у додатку після оновлення!

Унікальний

а есть ли возможность проверить на других устройствах? вдруг на них все будет ок?

Відслідковувач

Ні не маю.Але інші пристрої мені не потрібні,бо цей працюючий!А додаток до оновлення працював бездоганно!!!!

Унікальний

@MikeCineDragon2049  ну он же пишет, что некоторые каналы только не работают. Значит, не все потеряно. Там же вроде вчера какие то обновления приходили на телефон уже. 

Допитливий

Добрий денеь. А де ще можливо скачати старішу версію додатку? Може, хтось має старішу версію ще у себе на планшеті, зробіть резервну копію apk

Шукач

@HataG 

Скачать вы ее не сможете. Какой смысл кому то сохранять старую версию, если есть более новая и удобная.

Допитливий

Смисл є, якщо питають;-)
@Suspect читайте вище... 
Цей оновлений глючить. Переключення каналів відстутнє, потрібно вкладку переключати нижню щоб канал новий вибрати.

Шукач

HataG Все читал, но глючит то не у всех, пару человек оставили отзывы по какой то неисправности, это очень маленький процент из всех кто использует услуги компании, поэтому считать что новое обновление фигня по отзывам людей, ну такое. Если вас что то не устроило, то понятно