Бонуси в Ігрі

0 Дяк

Бонуси в Ігрі

Добрий День в мене пропозиція зробити тарифний план для тих хто любить іграти в ігри, Наприклад 

Бонуси от Wargaming де дають Танковий преміум-аккаунт на весь час користування тарифом, Преміальний танк VIII уровня Т-44-100(У) і слот в ангарі, Екіпаж для танка навчений на 100% і з навиком «Бойове братство», ну  чи якусь іншу ігру з бонусами на постійній основі поки користуєшся даним тарифом, Я памятаю раніше на рахунок цієї пропозиції було опитування хто за яку гру проголосує, але потім це все затихло, так що я надіюсь що  Ви зробите такий приємний бонус для своїх клієнтів, а то наприклад абоненти в яких преміальний тариф, то їм нема куди бонуси дівати і не можуть заробляти нормально а так ця нова послуга, Бонуси в Ігрі ( Іграх ) буде доречною для таких абонентів.                                                                                                                                                                                                                 Дякую.
(2)
5 коментарі
Шукач

Хорошая идея поддержу!

Ентузіаст
Стан змінено на: Досліджується

Доброго дня,  на даному етапі ми розглядаємо таку можливість. 

Кмітливий

Буду чекати. 😀  Голосуйте натискаючи на зірочки вверху щоб були тарифи з бонусами для ігор.

Допитливий

+

Допитливий

IrbisMA

Тариф з бонусами для worldoftanks

Доброго дня.
Зараз чекаю коли в мою 9-ти поверхівку зайде Київстар і відразу перейду на їх тариф "Ігровий". Який навіть при ціні в 300 грн виходить вигідніший за 179 грн. мого тарифу. В замін отримую мобільний звязок з інтернетом (замість водафона за 75грн де інтернет лімітований ще), домашній інтернет і ТБ (по вашим тарифам тб+інтернет це мін. 215грн) + ЧИСТО в подарунок всі бонуси в грі. 
Так що подумайте на ігровим тарифом за внятною ціною, щоб такі як я залишалися Вашими абонентами