Модернізація

0 Дяк

Модернізація

Я у же більше як 1,5 року роблю заявки на зміну тарифного плану на тариф 500 мбіт, а у відповідь чую лиш одне і те ж, обладнання у моєму підїзді не підтримує такий тариф. Так ось пропозиція. Модернізуйте мережу! Скільки можна чекати! Скоро 2 роки після першої заявки буде! Прям ювілей можна відмічати з того дня як мені відмовили. Дякую за розуміння! Тарифи на 100 мбіт у вас не найдешевші! І можна знайти кращий варіант! Тому проведіть будь ласка модернізацію якнайшвидше! Не сьогодні, а завтра можна обрати іншого провайдера! Дякую за увагу!

(5)
12 коментарі
Висвітлювач

Ой весело вам ...)))

Ну и запросы у вас. приветствую, Воля сможет всё - но...???

А у меня даже 50  мб  нету не на моєму TravelVfte 2492LCI , a  це Acer - говорят , что проблема с "железом" ))))

A LinuxMint 18.01 просто бомба, а хоть до 75-85 mb .... не має -  спидтест видає 12-35... 40 ("счатье" ) 

Хоч і 2 gb DDR2 ОЗУ,  і  Celeron 420,  і  1.6Hz, 533 Mhz FSB,  і карта стоїть на  100  mb...  ))) Що тут робити??

Не знаю!!!

Магістр

@rockvb  это Вам про "железо" провайдер рассказывает?

Если у сетевой карты нормальные драйвера, то и на таком железе Вы получите и 80 и 95 Мбит\с.   Вопрос только к оборудованию провайдера Задоволений

Заводите тему, выкладывайте скриншоты спидтестов и старницы модема (таблицы).