Вибір каналів.

0 Дяк

Вибір каналів.

Пропоную розробити і впровадити круту послугу, яка дуже б відповідала назві «Воля».

Виставте ціну пакета і для кожного каналу поставте його ціну. І нехай користувач зможе поставити позначки навпроти каналів, щоб набрати ціну пакета. Тоді кожен матиме те, що хоче, а не купу витребеньок, які ніколи не дивиться. Якщо компанія захоче просунути якийсь невідомий, але цікавий канал, вона могла б його рекламувати або тимчасово дає до нього доступ, тоді б на нього ще б хтось підписався.
Ще я хотів би мати іспанськомовний канал TVE Internacional, (який транслюють через незручний сателіт), замість трьох десятків рускоязичних каналів.

(5)
9 коментарі
Ентузіаст
Стан змінено на: Потребує інформації

Допитливий
А что мешает смотреть через инет? Мне просто интересно стало. Идея подписи на каналы не нова, но никто не будет нанимать кодеров под индивидуальные заявки под каждый канал, хоть идея и интересна. С прошлого столетия тв вообще не смотрю, а использую как моник к компу.
Магістр

да никогда такого не будет, потому что есть каналы, которые платят за присутствие в сетке вещания Воли.

есть и другие варианты.

сколько раз уже рассказывать, что вы можете выбрать ПЯТЬ каналов своих любимых и цена их просмотра будет БОЛЬШЕ, чем пакета, куда эти каналы также входят.

я сомневаюсь, что вы заплатите скажем 150 грн. за пять каналов, если пакет из 90 (девяносто) каналов стоит 145 грн.

Допитливий

Я за те, щоби була можливість вибирати канали, мені не потрібно 90 пакетних ширнепотребів, бо це все одно що не мати телебачення

Магістр

@МиколаТ вопрос не в 90 пакетных каналов, вопрос в том:
согласны ли вы платить 150грн. за ПЯТЬ каналов - да/нет

Допитливий

@AndreyPopov , а хто сказав, що 5 каналів буде коштувати 150 грн? і чому саме 5, а не 3, і не 10

у кожного каналу має бути своя вартість, і я її згоден платити, якщо мені справді цікавий даний канал.

чому б представникам Волі-кабель не представити розрахунки в своєму пакеті вартості кожного каналу окремо?

Магістр

@МиколаТ потмоу что НЕТ НИКАКОГО смысла делать то, что вы предлагаете.

вам просто так хочется, чтобы интересные вам каналы стоили столько же, сколько и неинтересные.

в к примеру каналы Евроспорт - 5 евро в месяц
Setanta Sport - 1.5 доллара в месяц

и того сколько уже получилось? 180 грн!?!?!?!?!!?!?

Допитливий

ні, мені просто не хочеться платити за скопище нецікавих каналів!

той же Євроспорт є в пакеті спортивних каналів, навіщо він мені?

я запитував оператора Волі, навіщо вони мені впарюють сотню каналів, мені достатньо 30 базових - стб, інтер, 1+1, тет, ictv та ін., додаткові канали я б хотів сам обирати, так мені авторитетно заявляють, що сотня каналів - це самий мінімальний набір в Києві, так питається, а навіщо мені скільки, якщо можна зекономити десятки грн на всякій зомботуфті???

крім того, у світі є платні трансляції боксерських поєдинків, які теж коштують немалі гроші, то що, може Воля дарує їх Вам теж у пакеті???

Магістр

@МиколаТ поверьте, 30 "базовых" будут стоить столько же, если не дороже, тех 100, которые втюхивают.

я уже писал неоднократно, что некоторые каналы типа КараванТВ или Глас платят за присутствие в сетке вещания Воли и тем самым в некоторой степени покрывают стоимость трансляции других каналов.

у многих присутствует "уверенность",  что если они отключат каналы  КараванТВ, Глас, AzTV и похожие то им придется платить меньше - и глубоко заблуждаются.

P.S. есть алгоритм, который позволяет за 45 грн/мес получить доступ к 30 каналам из Минимального объема
но есть минус - дополнительных каналов уже не получится подключить.