Зробіть можливість вказувати дату відновлення послуг при самостійному призупиненні

0 Дяк

Зробіть можливість вказувати дату відновлення послуг при самостійному призупиненні

Зробіть можливість вказувати дату автоматичного відновлення послуг при самостійному призупиненні.

Бо з відновленням через Мій кабінет часто виникають проблеми.  Наприклад, я коли приїхав з відпочинку, самостийно відновити не зміг, вибивало помилку. На Клуб зайти при такій швидкості теж нереально. Мусів зателефонувати до Кол центру.

(2)
6 коментарі
Магістр

@Serhii_Iv-IF-UA  написав (-ла):

Зробіть можливість вказувати дату автоматичного відновлення послуг при самостійному призупиненні.

Бо з відновленням через Мій кабінет часто виникають проблеми.  Наприклад, я коли приїхав з відпочинку, самостійно відновити не зміг, вибивало помилку. На Клуб зайти при такій швидкості теж нереально. Мусів зателефонувати до Кол центру.

@Serhii_Iv-IF-UA  Підтримую !  я так розумію, що ви пропонуєте добавити в особистий кабінет  вікно, для введення дати відновлення послуги?

Я так розумію, що з введенням кінцевої дати  користувачем, автоматично повинен розраховуватись баланс, для автоматичного старту.  І якщо у разі від'ємного сальдо на дату відновлення,  повинна відображатись попереджувальна інформація (червоний банер)   Задоволений

Досвідчений

@Юрий_М Ви правильно зрозуміли мою ідею. Дякую за доповнення. 

Модератор

Доброго дня, Serhii_Iv-IF-UA, Юрий_М

Дякую за пропозицію.

Магістр
Магістр

@Oleg @IrbisMA а що там на рахунок моєї пропозиції?

Community manager
Стан змінено на: Досліджується

@Serhii_Iv-IF-UA  Дякуємо за ідею,  треба трохи часу для оцінки можливостей. 

Community manager

@JeK Взяли на дослідження.