Зробіть відв'язку пристроїв від Воля TV доступною в Мій кабінет

Зробіть відв'язку пристроїв від Воля TV доступною в Мій кабінет

Зробіть, будь ласка, можливість самостійно відв'язувати пристрої від Мобільного додатку Воля TV через Мій кабінет. Людям так зручніше буле. Не треба буде кожного разу писати і чекати, поки модератори відв'яжуть.

(8)
14 коментарі
Модератор

@Serhii_Iv-IF-UA, доброго дня!

Дякуємо за пропозицію. Її передано до відповідного відділу для розгляду.

Магістр

Поддерживаю @Serhii_Iv-IF-UA !

Магістр

І не тільки додаток.

Там і зміну пакетів потрібно лібералізувати і МАСи і САМ модулі прив'язувати, призупинення послуг. Замовлення фільмів, а може і піццу до дому :) Шановна Воля, Ваші гроші через "Мій кабінет" вкрасти не можливо, а от інфаркт або серцевий напад заробити можна.

Зробіть подвійну авторизацию , як в месенжерах і зробіть щось відповідне 21 століттю.

Чи модераторам нічим більше займатись, як клацни тут, клацни там? Цей прогаяний час потрібен для інших задач :)

Я тут не дуже замріявся? :))))

Досвідчений

@Юрий_М Я підтримую. А то у Волі заявлена можливість самостійної зміни пакету, а по факту,  у багатьох абонентів вона просто недоступна, бо Мій кабінет потребує суттєвого доопрацювання. Звідси і величезне навантаження і на модераторів, і на кол-центр.

Магістр
Я б теж хотів, щоб таке було, але це мрії мрійника :))))) Якщо таке і відбудеться колись, пів офісу піде на біржу :)))))
Community manager
Стан змінено на: Досліджується

@Serhii_Iv-IF-UA Занялись этим вопросом, возможно скоро привязки отвязки не будет как таковой. В процессе новый механизм работы. 

Магістр

Community manager
написал (-а):

Занялись этим вопросом, возможно скоро привязки отвязки не будет как таковой. В процессе новый механизм работы. 

просто не віриться (с)

раки на горе уже точно свистеть начали ;)

Магістр
За час досліджень людство вже побувало на Місяці та на Марсі, зустріла інопланетян та підписала з ними угоду про співпрацю :))))))))) Де результати досліджень? у сміттевому відрі? :)))))))))))) жартую, частково.
Community manager
Стан змінено на: Прийнято

Магістр
@IrbisMA це не жарт? І будуть зміни в особистому кабінеті? Я би ще порекомендував з цього питання ось шо. Розширити кількість пристроїв до 5-ти, але "активних" - відповідно до умов договору (2,3) Треба буди конкурентними :)