Онлайн ігри та ваш Інтернет. Пройди опитування та отримай спеціальний бейдж!

Досвідчений

Будь ласка, надайте відповідь на декілька простих запитань, щоб допомогти нам зробити ваш онлайновий ігровий досвід краще. Опитування займе не більше 5 хвилин.

Усі зареєстровані у ВОЛЯ Клубі користувачі, що пройдуть це опитування, зазначивши наприкінці свій нікнейм (ім'я користувача ВОЛЯ Клубу), отримають спеціальний бейдж.

10 Коментарі
Мудрець

Интересно, какой бейдж будет? кто-то проходил уже опрос?

Досвідчений

Бейдж будет игровой :robotwink:

Старанний

Де мої бейджі, адже я вже двічі пройшов опитування ?

Досвідчений

@wiktor951 , привет,

Чтобы результаты опроса отражали реальную картину, нужно собрать больше ответов :robotwink:

Бейдж будет одновременно получен всеми зарегистрированными пользователями ВОЛЯ Клуба, которые прошли опрос, и указали при этом свой никнейм в Клубе, в тот же день, когда опрос будет завершен. 

В любом случае, вы автоматически получите уведомление о получении нового бейджа на email, который указали при регистрации.

Допитливий

Непогане опитування, побільше б таких )

vitaliy1982
Недоступно

Скажіть, будь ласка, чи планується зробити тариф ігровий для гри World of tanks? Якщо так, то коли орієнтовно це може відбутися?

Мудрець

vitaliy1982 а есть такие у когото? Чтоб прям для игры? 

vitaliy1982
Недоступно

Мудрець

а, ну круто наверное для тех кто играет.  Если честно, то не думаю,что скоро такое будет, хотя... 

Юрійййййййй
Недоступно

Онлайн ігри та ваш Інтернет - це дві несумісні речі. Тому що я не можу грати з людиною яка сидить поряд на іншому копі. Додзвонитися то технічної допомоги майже не реально, та якщо й додзвонився нічого корисного не підкажуть бо й самі не знають чому воно так....