Чому погана швидкість у Волі !

Відслідковувач

Чому погана швидкість у Волі !

Усі хто був підключений до Арбіту після переходу на Волю зіткнулися із погіршенням надання послуг та найгірше ше те що якість та швидкість сільно впали ! Жодні маніпуляції зі сторони Волі нічого не дають це все зумовлено жадністю компанії Воля ! А причина ось у чому компанія Аірбіт була учасником UA-IX і була гарантована швидкість по цій мережі у якій є присутні усі НОРМАЛЬНІ оператори а воля через жлобство не є учасником цієї мережі тому відбулась зміна ДНС і швидкість та яість інтернету різко впала ! Вихід один прейти на іншого оператора ! Хочу добавити що консультанти Волі навіть не знають що таке UA-IX тому як може надати нормальні послуги компанія як що у них немає навіть нормальних консультантів !

Місто

Львів

Відповідей: 54

РоманRoman написано:

У Вас обмежений кругозір і дальше volia.com він не виходить і Ви будете здивовані але майже усі користувачі не обмежуються volia.com їм іші ресурси потрібні

истерика продолжалась .....

"... а я ..... а я.... а я.... не только на volia.com захожу"

умереть - не встать. так забавно наблюдать.

ну по-истерите еще - у вас отлично  @РоманRoman получается!

Місто

Днепр

Це компанія ваша має істерити що у неї такі ''профессіонали'' працюють і заганяють її рейтинг під плінттус а замість реальних доказів якості надання послуг викладують скріни свого роутера ))) такої позорної відмазки мені ще не доводилось бачити ! Як що вам бракує хороших слів в адрес вашої компанії і її працівників зайдіть на сайти що тестують швидкість та якість інтернету та почитайте як наважитесь таке читати в свій адрес ) та будьте обережні бо від цих ''хороших'' слів може різати очі та крутити руки і ноги !

Місто

Львів

Доброго дня, РоманRoman 

Вам надавали рекомендації користувачі нашої спільноти (не працівники компанії).  

Дякую усім, за участь та бажання допомогти у вирішенні питання. Прохання до всіх учасників спільноти та цієї теми, будь ласка, будьте доброзичливішими один до одного та не порушуйте Правила нашої спільноти. 

РоманRoman , протестуйте, будь ласка, швидкість на ресурсі https://speedtest.volia.com/ та повідомте про результати. Тестування швидкості проведіть, будь ласка, при прямому підключенні кабеля до мережевої картки комп'ютера, без використання роутера. При цьому перед перевіркою вкажіть МАС адресу Вашого пристрою на порталі Мій Кабінет. Детальніше в темі: https://club.volia.com/t5/Internet/Pomenyalsya-PK-Kak-nastroit-Internet/td-p/21 

Також можливого вирішення питання можливо Вам в нагоді будуть теми: http://club.volia.com/t5/Internet/Vopros-otvet-po-WiFi/td-p/55225  , http://club.volia.com/t5/Internet/Virishennya-tehnichnih-pitan-Internetu/td-p/9505

Стосовно UA-IX  - наша компанія є в списку учасників http://www.ix.net.ua/user/271

Спільнота ВОЛЯ Клуб побудована таким чином, щоб надати можливість зареєстрованим користувачам/абонентам допомагати один одному у вирішенні різних питань. Для питань, у вирішенні яких можуть допомогти інші учасники спільноти, встановлено певний час відстрочки відповіді модератора. Ці питання контролюються Модератором, відповіді на них ми завжди перевіряємо на достовірність і при необхідності доповнюємо.

Дякую за внесок і допомогу в розвитку дружньої атмосфери в суспільстві.

Доброго дня ! Що може дати https://speedtest.volia.com/ як він показує швидкість і пінг по мережі воля тест проводиться із Львівського сервера на Київський ! Мені не потрібно тестувати ваші мережі ! Прегляньте попередні скріни і нарешті відкрийте очі можливо побачите проблему ! А проблемма у місці входу\виходу у вашу мережу а не в середині мережу і перестаньте дурити ваших абонентів https://speedtest.volia.com/ він тестує швидкість тільки в середині мережі воля у цьому недоробленому тесті навіть не можна вибрати інший сервер для тестування який би знаходився не в мережі воля ! Так ось у пікові години створюється навантаження на точки входу\виходу у ваші мережі відповідно падає швидкість збільшується пінг та збільшуеться ймовірність обриву зєднання ! 

Стосовно UA-IX УРААА ! Нарешті !  І це користувачі мають Вам вказувати на ваші недопрацювання ???

А на рахунок тестів я розумію що у ботів одні і тіж інструкції і думати вони не мають права Ви проводьте тести на вхід\вихід із мережі а не дуріть тестами в середині мережі ! Подивіться кількість моїх заявок у мене з моїм обладнанням усе в порядку і я хочу мати нормальний інтернет без обривів зєднання і просідання швидкості у пікові години ! Ваша компанія замість вирішення реальної проблеми вішає лапшу користувачам ! 

Місто

Львів

РоманRoman написано:

Стосовно UA-IX УРААА ! Нарешті ! 

@РоманRoman  нарештi -- что?

Воля является участником точки обмена с незапамятных времен (не помню, стояли ли они у истоков, ибо тогда Воли еще не было, но были компании, из которых позднее образовалась Воля)

Місто

Київ

ооооо истерика продолжается. просто загляденье наблюдать как "недалекий невежда" рассказывает всем как и что надо делать.

_zaborovsky написано:

Воля является участником точки обмена с незапамятных времен (не помню, стояли ли они у истоков, ибо тогда Воли еще не было, но были компании, из которых позднее образовалась Воля)

@_zaborovsky тут дело не в этом. не мешайте истерить человеку.
он же всего лишь хочет рассказать, как и что всем надо делать. он лучше знаете куда наддо подключаться и как все должно быть.
не мешайте 😉

Місто

Днепр

Ну я розумію що у вас така робота підтирати там де компанія облажається ось и тріть !

Місто

Львів

РоманRoman написано:

Ну я розумію що у вас така робота підтирати там де компанія облажається ось и тріть !

тут все на общественных началах (кроме модераторов, разумеется 🙂 )

Місто

Київ

Викладіть скан договору як що ви не брехун ! А до того ліпше засохніть тролів і без вас хватає ! Ваша робота підтирати ось і тріть тихенько .

Місто

Львів

Замість фактів скріни зі свого роутера замість доказів  слова , яким я не вірю.

Місто

Львів

ось факт того що компанія воля надає нікудишній інтернет 

Місто

Львів

РоманRoman написано:

ось факт того що компанія воля надає нікудишній інтернет 

94 метра на вход -- никудышний интернет?

однако...

исходящая скорость -- то такое, никто симметричных каналов и не обещал...

Місто

Київ

До того моменту як воля споганила такого не було ! Вихід один у звязку з наданням неякісних послуг волею потрібно перейти до іншого провайдера !

Місто

Львів

неужели истерика закончилась? так сразу скучно стало ...... ;(

P.S. лично на меня заключено 4 (четыре) договора с Волей, тот под которым зарегистрирован данный ник 2259923 😉

Місто

Днепр

есть еще договор 2279457

Місто

Дніпро

еще 2246545

Місто

Дніпро

договор сына зарегистрирован на меня 4972540

Місто

Дніпро

есть еще договор брата 😉 но он зарегистрирован на его жену.

Місто

Дніпро

и есть еще договор, который я подключаю только на лето

вам хватит @РоманRoman

Місто

Дніпро

Рішення вже знайдено а ви не можете дальше заспокоїтись :smileyvery-happy: а те що у вас стільки договорів так мені вас не просто жаль а дуже-дуже жаль !

Місто

Львів

РоманRoman написано:

Рішення вже знайдено а ви не можете дальше заспокоїтись :smileyvery-happy: а те що у вас стільки договорів так мені вас не просто жаль а дуже-дуже жаль !

а как мне вас жаль, вы даже себе представить не можете!

Місто

Днепр