Чому знов став гальмувати та затримуватись інтернет?

ВИРІШЕНО
Старанний

Чому знов став гальмувати та затримуватись інтернет?

Чому знов став гальмувати та затримуватись інтернет, чи не з-за цього параметру що на фото виділиней синім. Такого показника ще в мене не було? Декілька тижнів тому (2 лютого 2017 р. ВОЛЯ проводила за нашою адресою технічні роботи і ось почалось.Ashampoo_Snap_2017.02.24_18h23m50s_001_.png

Місто

Запоріжжя

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Магістр

Re: Чому знов став гальмувати та затримуватись інтернет?

Доброго вечора!

Мистер, дякую за бажання допомогти у вирішенні питання.

Alex.zp, за Вашою адресою оформлено виклик технічної бригади для перевірки сигналу на найближчий день - 26.02.2017р. Протягом дня вони будуть проводити роботи по будинку. Прошу очікувати, будь ласка, виконання робіт.

Переглянути рішення в оригінальному пості

ВІДПОВІДЕЙ:5
Ентузіаст

Так з сигналом шось не добре. Викликайте через модератора майстра, хай перевіряє.

Місто

Інші міста

Магістр

Доброго вечора!

Мистер, дякую за бажання допомогти у вирішенні питання.

Alex.zp, за Вашою адресою оформлено виклик технічної бригади для перевірки сигналу на найближчий день - 26.02.2017р. Протягом дня вони будуть проводити роботи по будинку. Прошу очікувати, будь ласка, виконання робіт.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Представитель компании

Доброго дня, @Alex.zp!

За рекомендацією фахівців компанії, за Вашою адресою зареєстрований виклик сервісної бригади техніків на 27.02.2017 з 09:00 до 15:00 задля перевірки підключення безпосередньо за адресою надання послуг Вашого договору. Тобто, від модему й далі по мережі. Абоненту необхідно бути дома та відповідати на дзвінки, номер компанії може бути не відображений. Вартість виклику складає 50,00грн.

Самостійно контролювати статус заявки та стан її виконання можна на Порталі Мій кабінет Вашого договору.

Місто

Київ

Старанний

Чому це я повинен сплачувати знов, якщо після останнього виклику я нічого не чіпав і як тоді техніки зробили так воно і стоїть? Чи це політика компанії робити погано щоб знов брати чималі гроші за 1 загвинчений шуруп??? 1 модератор написав, щор будуть проводитись роботи по дому. А сьогодні навіть сторінка з модемом не відчинилась бо там є технічні проблеми.

А це фото статусу модему після так званих робіт по дому сьогодні.

Ashampoo_Snap_2017.02.26_13h50m48s_001_.pngAshampoo_Snap_2017.02.26_13h51m10s_002_.png

Місто

Запоріжжя

Highlighted
Унікальний

@Alex.zp чего вы боитесь? Пусть приходят и проверяют, главное чтоб все сделали правильно и в вашем присутствии. Чтоб не отмазывались, как умеют некоторые мастера-ламастера, а выполнили свою работу. А вы проверяйте сразу. Если там причина будет не в вашей разводке по квартире, то смело пишите на перерасчет запрос. Кстати, мастера давно были в прошлый раз, что тогда сказали?

Місто

Київ