DDoS мережі Воля (чи якісь інші проблеми?)

Highlighted
Старанний

Re: DDoS мережі Воля (чи якісь інші проблеми?)

Кожен день на протязі місяця, інтернет на давнолойд просідає до не юзабельних швидкостей на 30хв -2 години часу. Якщл фіксу не буде до закінчення в мене балансу на рахунку, то це буде останній раз коли я його поповнював, просто зміню провайдера
Місто

Львів

Highlighted
Допитливий

Зайдите на модем посмотрите по сигналам и ДЦБ
Місто

Київ

Highlighted
Старанний

При чому тут "модем" і рівень сигналу, яншо WAN напряму іде в ПК, і навіть так швидкість просідає до 1 мбіт/с, так як було описано вище?????? А??????? Так аби ляпнути шо небудь =\ Стандартна фраза по брошурці...
Місто

Львів

Highlighted
Унікальний

а с кабелем всё гуд? со всех сторон плотное подключение?

Місто

Київ

Highlighted
Відслідковувач

Доброго дня

А коли приблизно почалось ?
Місто

Львів

Highlighted
Старанний

а с кабелем всё гуд? со всех сторон плотное подключение?

100%, днем під 90 Мбит (+- втрати із за довжини кабеля) - інтернет нормально функціонує

ввечері ВДРУГ З КАБЕЛЕМ "СТАЄ НЕ ГУД" (якщо WAN був підключений до роутера, то ше й покладе інтерфейс роутера (явні признаки паразитних пакетів ,так як було тут описано в темі)) а якшо перекинути коннект на пряму в ПК то якимось чудом з 7ого разу дасть зробити спідтест і покаже 0,1-1 мбит, а аплойд при тому може бути нормальним під 90 мбит, а може також впасти до 1 мбит. 

Не пишіть мені таких дурниць, на подобі "перевір "плотно ли подключен кабель"" чи "перезагрузи ПК/роутер" тому що тут явний косяк зі сторони провайдера який вже триває з періодичністю кожен день/через день на протязі 1,5 місяця.

Я був абонентом Airbites 8 років і за 8 років і-нет реально падав до 10 разів поки не прийшла ВОЛЯ і 10 разів може спокійно бути в тиждень при теперішніх розкладах.

Місто

Львів

Highlighted
Висвітлювач

не впевнений, що кожен провайдер може гарантувати 100% чистий трафік без можливого ддос

Місто

Львів

Highlighted
Відслідковувач

не впевнений, що кожен провайдер може гарантувати 100% чистий трафік без можливого ддос

Це не просто випадковий DDoS з інтернету і захист від зовнішнього DDoS ніхто не вимагає.

Це проблема в мережі, подивіться логи, там всюди IP-адреса Волі (188.230.x.x). Очевидно, що це якась внутрішня проблема.

Місто

Львів

Відслідковувач

Як останні два дні ? Проблема ще актуальна ?

Місто

Львів

Highlighted
Старанний

Безымянный1.pngБезымянный2.pngБезымянный3.png

Місто

Львів