DDoS мережі Воля (чи якісь інші проблеми?)

Відслідковувач

DDoS мережі Воля (чи якісь інші проблеми?)

Доброго дня.

В мене точно такі проблеми як описано тут https://club.volia.com/t5/Internet-ta-Wi-FI/Shchodenna-halepa-z-internetom/td-p/208695

Періодично, приблизно 1-2 раза в день на 1-2 години різко падає швидкість скачування (до 1-2 мбіт/с), при цьому аплоад нормальний.

Почав розбиратися і вияснив деякі факти.

Під час цих проблем роутер фіксує вхідний трафік 100 мбіт/с, який йде на роутер з інтернету і не передається в локальну домашню мережу. Скріншоти:

Для прикладу показую скріншот вкладки "Проводные". Трафіку - немає. Вкладки з безпровідними підключеннями теж пусті. Трафік приходить з інтернету і відсікається роутером.

При підключенні напряму в комп'ютер - результат такий же. Інтернет ледве працює  Швидкість загрузки 1-2 мбіт/с. Аплоад - нормальний. 

Пробував змінювати IP адрес (через зміну MAC-адресу на сайті). Теж не допомагає, періодичні стрибки вхідного трафіку продовжуються. Пробував навіть змінювати IP під час цих проблем. Результат - трафік миттєво починає йти по новому IP.

В звязку з цим напрошується думка - якась частина мережі волі попадає під DDoS.

Прохання почати нарешті розбиратися з проблемою. Тому что вона не тільки у мене (посилання зверху).

Місто

Львів

Відповідей: 33

потрібно змінити 10 Мбіт на 100 Мбіт

Не знаю на скільки ви в "темі" мережі, но! якби ви глянули УВАЖНО мої скріни, то там прекрасно видно що аплойд іде нормальний значить фул дуплекс сотку видає і проблема не в мене, і такого би мені не писали.

А тепер щодо:

Технічна діагностика виявила невідповідності налаштування

Все життя стояв Auto Negotiation і нормально працював, но щоби ще раз вам наголосити що косяк на стороні провайдера ось вам скрін:

4.png

P. S.: Поки під 90 дає, але чи на довго вистарчить. Рекорд 13 днів. Шукайте проблему на своїй стороні

Місто

Львів

dr31k0, дякую за відповідь.

Зараз налаштування відповідають необхідним. 

Зараз налаштування відповідають необхідним

Вони такі і були до того і завжди... *facepalm*

Я веду до того що ви (воля) уникаєте реального вирішення проблеми, даючи якісь абсурдні поради мені і тим декільком які почали цей тред. Не приймайте за грубість, я не кажу що я супер спеціаліст в комп'ютері, але і далеко не новачок, і просто такі "поради" мене особисто обурюють.

P. S.: Поюзаю декілька днів, гляну як поїде, але чесне слово, надоїло таке відношення

Місто

Львів

dr31k0, не виключаю, що причина може бути в іншому (в кабелі).
Якщо ситуація повториться, будь ласка, напишіть мені і оформимо заявку на виклик майстра. 

причина може бути в іншому (в кабелі)

Зі всією повагою ви зараз серйозно? Чи це стеб такий? Ви взагалі читали цей топік? Чому люди тут пишуть за пакети від IPшок волі в логах, а ви мені далі торочите за кабель?

Якщо серйозно вважаєте, що я не виключив всі можливі дефекти зі своєї сторони тоді тут дійсно нема про що говорити.

Місто

Львів

Проблема знову відновилась. Прямо зараз валить трафік на 94 мбіт/с, роутер аж пищить від нагрузки, інтернет фактично не працює, сижу з мобільного.

Місто

Львів

плюсую, щрйно підрубив роутер щоб промоніторити траф, поки писав комент відновився давнлойд, шо з вами не так воля? =/

Місто

Львів

Теж все запрацювало, в той же час як і у вас. Ви випадково не в районі вул. Антоненка-давидовича?)) Може це якась локальна проблема.

Місто

Львів

Сихівська

Місто

Львів

Поряд. В цьому районі у Волі щось явно щось зламалось 

Місто

Львів

Та як би, вже порядком з першого тижня січня дотепер з різною періодичністю, (останні 2 тижні вроді норм було, правда я сидів напряму (може не так відчутні були просадки), не через роутер, ось тільки сьогодні підрубив, після того як проблеми почалися, хочу побачити коли інтерфейс знов ляже)

Саме головне що фіксити походу не збираються навіть, простіше по брошурці поради давати

Місто

Львів

Доброго дня,  дійсно є проблема у вашому районі, два тижні тому виправляли, але в середу вечором орієнтовно після 22 до 00 знову повторилось, аналогічно вчора. Тобто вже не так часто як було раніше, але ще є. Шукаємо причину, сьогодні сподіваюсь вирішимо.

Місто

Львів

Відслідковувач

Доброго дня

А коли приблизно почалось ?
Місто

Львів