Де конект?? Де Інтернет!? дог. 6774340

Старанний

Де конект?? Де Інтернет!? дог. 6774340

Воля,   що  за....    Другий день немає конекту.

Раныше підтримка була, можна було  зателефонувати на горячу лінію і отримати кваліфіковану відповідь.

Зараз тільки тупий автовідповідач, який каже про те що доступ до консультантів обмежений!

Та його взагалі немає.

Автовідповідач щось ліпить  про те що пробламе відома, буде ліквідована в 7:00 14 лютого, і це я почув  о дев'ятій.

Сервіс став нижче плітуса...  Ганьбища!

дог. 6774340, м. Дніпро

Місто

Дніпро

Відповідей: 5
Магістр

І навіщо тут з'єднання з оператором? 

Система вас повідомила, що є така проблема і вирішена вона буде тоді то, до речі, така інформація має бути і в кабінеті.  

Ви читали що я писав???

"Автовідповідач щось ліпить про те що пробламе відома, буде ліквідована в 7:00 14 лютого, і це я почув о дев'ятій. "

вже 17:00  проблема не вирішена,   як би автовідповідач називав не минулий час, а майбутній, то може я б і не захотів почути когось живого

Місто

Дніпро

2Bugaga
і хто Вам сказав, що в кабінеты Вам напишуть хоча б приблизний час вирішення проблеми?

VOLIA.JPG

Місто

Дніпро

Не можу перевірити ((.
Натисніть щоб вас повідомили про закінчення робіт.  

натискав, але не факт що повідомлять,
за ці двоє діб Воля-інет працював   лише з 21:30 по 23:45 як 13.02.20, так  і 14.02.20.

Сьогодні  робот вже називав термін ремонту в майбутньому, а не в минулому як вчора  більшу частину дня  це вже прогрес.

Доступа до живих консультантів ВОЛЯ, як не було так і не має,  хоча в мобільному додатку декларується, що в кожному з розділів меню IVR має бути доступ до консультанта Воля.

volia-ivr.jpg

Не на всі питання мають відповіді "роботи",  має бути доступ і до живих людей. 
В першу чергу має бути повага від Постачальника Послуг до Споживача цих  Послуг.

P.S. приблизно о 12й годині конект поновлено. Але буду писати листа на компенсацію коштів, добре з минулих випадків шаблон зберіг,  один день Волі нам коштує 10,18 грн (і це з урахуванням 20%знижки за придбаний по акції роутер)
P.S.S.  конект до речі останні 3 місяці -  шикарний, я навідь від резервного 100 мбітного каналу від іншого провайдера майже відмовився ("консервація" лінії)
VOLIA.JPG

Місто

Дніпро