Доброго дня, вимагаю щоб ваші представники припинили телефонувати з пропозицією підключити інтернет.

Допитливий

Доброго дня, вимагаю щоб ваші представники припинили телефонувати з пропозицією підключити інтернет.

Дзвінків поступає дуже багато, саме від вашого провайдера щодо підключення інтернету. Не одноразово я просила операторів видалити мій номер з даного продзвону, але дзвінки надалі продовжуються. Сьогодні телефонували з номера 0673294813 - Наталя, з цією ж пропозицією. Скажіть будь ласка на який раз ви зрозумієте моє прохання? Мій номер договору - 7683554, номер на який мені телефонують 068 *** ** **, в котре вимагаю щоб мій номер видалили з подібних продзвонів.

Місто

Львів

Відповідей: 4
Модератор

Доброго дня, klzmsj.

Відповідна інформація внесена за Вашим договором.
Дзвінки з пропозицією підключитися надходити не будуть.

Не оставляйте(не пишите) на сайте(сайтах) свой контактный номер, а то начнут звонить не только от компании Воля.

© Помните — мы все люди. Уважайте право на ошибку не только у себя.

Не драматизуйте :smileywink:

Місто

Київ

@Oleg

Добрый день.
Я отказался от услуг телевидения и интернета, расторг договор еще в начале декабря прошлого года. И теперь уже начинились звонки с предложением вернутся обратно.

Можна вычекрнуть меня из тоже самого списка?

Місто

Харків

Здравствуйте, p210416829.

Пожалуйста, предоставьте личным сообщением номер телефона на который поступают звонки.