Два дні відсутній Інтернет . Як зв"язатись з оператором?

Відслідковувач

Два дні відсутній Інтернет . Як зв"язатись з оператором?

1 липня ввечері пропав Інтернет ( на роутері лампочка , що показує наявність мережі погасла).  Підключення кабелю напряму до компа показало відсутність сигналу від провайдера. 2 липня в особовому кабінеті на сайті пів дня було повідомлення , що по моїй адресі проводяться роботи з відновлення мережі і будуть закінчені 3 липня з 9 до 15 год. Після обіду повідомлення зникло, а Інтернет так і не появився 3 липня до кінця дня. По телефонах, що є на сайті дізнатись щось неможливо, так як відповідає не оператор, а автомат і такої функції як з"єднання з оператором немає. Мій номер договору 44444455

Місто

Львів

Відповідей: 5
Шукач

Телефоны что б позвонить на сайте есть (050) 502-22-50, (093) 502-22-50, (068) 502-22-50

Вот ссылка инструкции  если потеряетесь в меню https://bit.ly/2BtbVOm, но скорее всего у вас кабель поврежден, если даже после проведенных работ инет не появился

Місто

Київ

Дякую за відповідь ! Але в тому і справа, що невідомо, чи закінчені роботи. Про телефони я знаю (по одному з них я і дзвонив , але так і не зміг з"єднатись з оператором , щоб вияснити чи закінчені роботи). Дуже незручне це голосове меню. Прийдеться йти в відділ обслуговування.

Місто

Львів

Добрий день!

Система не виявила сигнал на порту, кабель міг бути відключений або пошкоджений, якщо ви перевірили щільність підключення,рекомендую оформити заявку на виклик майстра. 

Місто

Київ

Дякую за відповідь.  Так,  щільність підключення перевірив.  Виглядає на те,  що проблема в кабелі, або в підключенні на стороні обладнання Волі.  Як можна зробити виклик майстра?  Це потрібно звернутись в центр обслуговування,  чи можна тут через воля Клуб? І чи є така послуга, як терміновий виклик ?

Місто

Львів

пишите в личку модераторам, они смогут быстро оформить заявку на мастера

Місто

Київ