Хмельницький значне погіршення швидкості інтернету

Відслідковувач

Хмельницький значне погіршення швидкості інтернету

Останні декілька днів спостерігається погіршення якості інтернету. Сьогодні десь о 15й інтернет пропав зовсім, при наявності підключення до провайдера. Після чого швидкість впала до 7-10 мегабіт. При таріфі в 100. Дотепер швидкість була стабільною. Навіть в часи, коли були проблеми з устаткуванням оптики.

Колцент зробили через одне місце, знайти як зв'язатись з оператором неможливо. 😞

На сайті діагностику теж заховали біс зна де. Але вона показує поганий зв'язок з обладнанням. 

Оформіть виклик майстра...

Місто

Хмельницький

Відповідей: 9
Унікальний

для оформления заявки лучше писать модераторам в личку

указывайте сразу контактный номер телефона, описывайте детально ситуацию и они оформят заявку в удобное для вас время

Місто

Київ

Відслідковувач

Це лише мій досвід, чи самоуправство майстрів?

Оформив заявку. Швидкість інету впала до майже 10 мегабіт при тарифі в 100.

Помітив на телефоні два пропущених з різних номерів.

Перезвонюю - тупо скидають. На вайбер приходить "виклик скасовано".

Якого біса?!

При попередніх зверненнях, в разі якщо не мав змоги відповісти одразу, потім з майстром завжди зізвонювались і уточнювали коли і як можна прийти. Що за ставлення до клієнтів?

Це політика компанії чи майстри собі корони поодягали?

Місто

Хмельницький

@angryman  написав (-ла):

Помітив на телефоні два пропущених з різних номерів.

Перезвонюю - тупо скидають. На вайбер приходить "виклик скасовано".

Це політика компанії чи майстри собі корони поодягали?

у мастеров обычно до 20-ти заявок и с утра мастер всегда звонит для подтверждения заявки.
если вы не ответили на вызов, то к сожалению мастер еще раз перезванивать не будет 😞

это не политика Воли, поскольку все мастера все равно сотрудники других фирм, с которыми Воля подписала договора на обслуживание абонентов (аутсорсинг).

это к сожалению реалии жизни - мастер не заинтересован по несколько раз обзванивать и в конце-концов иметь вероятность того, что когда он придет - то дома никого не будет и никто не будет брать трубку, т.е. потратить на дорогу впустую пол-часа рабочего времени никто не хочет.

Місто

Днепр

Відслідковувач

Ну реалії в Хмельницькому такі, що техбригада ніколи не дзвонить і не уточнює ніц. Просто рухаючись маршрутом набирає. Не встиг підняти трубку - твої проблеми.

Поїздки "впустую" це частина роботи техбригади. І щоб "впустую" не їздити існує така штука як телефон, користуватись яким видно майстрів не навчили, або заборонили.

Повторюю, я завжди передзвонював, коли не встигав\не міг підняти трубку. І завжди з майстрами ми вирішували коли буде зручно підїхати і як правильно то зробити. В мене адреса специфічна, яка має дубль в місті. І часто буває плутанина. Плюс хаб знаходиться за пів километра на сусідній вуліці. Цього разу в мене таку можливість "відібрали" 🙂

Цього разу тупий ігнор. Це і обурює.

PS: мене як клієнта не обходить внутрішня кухня провайдера. Хто там кому і як зацікавлений. Я плачу гроші вчасно і в повному обємі. Так само, згідно договору, маю право на отримання послуги. Провайдера, так само, не цікавить де і як я отримую кошти. Головне у нашій взаємодії - вчасна і повна оплата. І по факту я своєю оплатую сплачую такм от майстрам їх катання "впустую". А в разі якщо косяк саме в моєму обладнанні, то ще оплачу і 90 грн за виклик. Зовсім техбригада не "зацікавлена"

Політика компанії зрозуміла, дякую. "Ми не винні, нас то не стосується, то всьо не ми а лєві люди яких ми найняли." 🙂

Повторюю майстри НЕ ТЕЛЕФОНУЮТЬ заздалегідь. Вони телефонують ПО ФАКТУ. Мовляв, - я вже їду, сиди дома, відчиняй двері. Тобто по факту вони вже "впустую" їдуть за адресою. 🙂

І це дісно РЕАЛІЇ - я як клієнт сприймаю будь якого спеціаліста, який реагує на мою заявку, як співробітника компанії. Внутрішні "зацікавленості" мене не обходять. І ,стикаючись з таким ставленням, я, відповідно, ставлюсь гірше до компанії в цілому. Це ж елементарні речі.

І як вишенка на тортик - після скасування заявки, дзвіночок робота з пропозицією оцінити якість послуг. Ц - цинізм...

Місто

Хмельницький

мда уж, не особо приятные реалии, но таковые уж есть...

хоть новую заявку оформили?

Місто

Київ

@angryman я не могу сказать как именно в Хмельницком, но схема такая:
1. примерно в 9:00 в день заявки раздается звонок:

- оформляли заявку?
- да
- такие-то такие-то проблемы?
- да
- ожидайте нас где-то с хх до уу

2. примерно за час или пол-часа до визита звонят снова (при этом номер телефона скорее всего будет другой) и уточняют дома вы или нет. это когда заканчивается у них визит у другого абонента.
иногда звонят раньше укаднного времени - кого-то таки не оказалось дома и у мастера вознкло "окно"

3. звонят снова, что уже пришли, открывайте двери.

если вы в первом случае не взяли трубку - то вам больше уже в этот день не позвонят 😞 и перезвон не поможет
если вы во втором случае не взяли трубку, то мастер может еще раз перезвонить или когда вы перезвоните - то взять трубку

как именно в Хмельницком - не берусь сказать, потому что, как уже написал, все в кнце-концов зависит от сотрудников фирмы, которую наняли, ну и наверное все же от размера города.

но высказыват ьсвое возмущение вы можете. обращать внимание модераторов и сотрудников Воли на такое надо!
иногда это помогает!

P.S. все что могу сказать, что когда вы @angryman сами поработаете мастером и из 20 заявок, подтвержденных утром, по факту дома никого не окажется дома в половине случаев, а у вас к тому же еще с сосбой кабеля, оборудование, инструменты - то лично вы по другому будите относится ко всему этому.

Місто

Днепр

Відслідковувач

У Вашому випадку все правильно.

Так і повинна працювати тех підтримка. І саме така схема була в інших провайдерів послугами яких я користувався. Зізвон, уточнення адреси і ТОЧНОГО часу коли майстер приїде самепо моєму випадку. На жаль я стикаюсь з тим що маю. Майстри дзвонять лише коли вже безпосередньо мають їхати за заявкою до мене. І я маю витратити пів дня сидячи на телефоні і нікуди не відходячи від апаратури.

Але то таке. Сподіваюсь на мої факти хтось зверне увагу.

Тепер питання вже іншого ґатунку.

Майстер прийшов. Щось перевірив на хабі. Завітав до мого будинку. Ніц не зробив. Ну тобто робота звелась до перезагрузки медіаконвертера на боці провайдера. Перевтикування моєї оптожили на сусідній конвертер (за словами майстра) для перевірки швидкості.

Суть проблеми - техніка, цитата" чомусь не дає розігнатись більше ніж 10 мегабіт". В чому проблема він не знає. Каже що потрібно міняти медіаконвертери. Обидва.

Питаю "ок, міняйте, в чому проблема"

- Ви маєте їх придбати. Бажано обидва...

Тобто по суті майстер не мав на руках жодного обладнання для перевірки техніки. Вся перевірка звелась до перевтикування жили з одного на інше. 🙂 І тепер я маю придбати за власний рахунок апаратуру для себе і для провайдера... Повірити йому на слово про те що "швидше за все погоріли контакти"...

Питання вже до спеціалістів, працівників "Воля", модераторів - по тому що мені тепер робити як користувачу. 🙂

Швидкість як була не більше 10 мегабіт, так і залишилась.

PS: Пішов, зняв у сусіда його медіаконвертер, поставив собі - швидкості то не прибавило. 🙂 Зробив зворотню заміну. На моєму медіаконвертері, сусідська оптожила показала стабільні 100 мегабіт. Отже - проблема на боці провайдера. Мій медіаконвертер працює на повну швидкість. (Фото з компа сусіда на моєму конвертері) Це одна проблема.111.jpg

Питання друге. Минулого року в сусіда, за заявкою майстрів хтось поцупив медіаконвертер на боці провайдера. Його "змусили" купити цей прилад. Для розуміння суті - в нас обох, на дві приватні оселі, один двожильний оптоволоконний кабель. Обладнання фірми Рейбрідж. Коли "поцупили" конвертер в сусіда, той придбав за власний рахунок конвертер тієї ж фірми. Врешті провайдер компенсував витрати. Сьогодні майстер заявив що, принаймі на моєму боці, стоїть конвертер іншої фірми... Мого Рейбріджа там нема. І що варто замінити його, бо "можливо проблеми там. І міняти треба бажано пару".

В мене є підозри, (це лише мої фантазії) що або майстри щось мутять, або хтось має доступ до ящика хаба і міняє там що хоче на що хоче...

От і чекаю порад. 🙂 Які дії потрібні, щоб провайдер замінив непрацююче обладнання на робоче. І не за мій рахунок...

Місто

Хмельницький

Унікальний

что-то мне подсказывает, что замена будет всё равно платная...

Місто

Київ

Ну по факту так і виходить. Буду створювати окрему тему з приводу меж відповідальності провайдер/клієнт.

Бо ситуація взагалі пічалька.

Як мені пояснила оператор - обидва медіаконвертера моя власність 🙂

І той що в мене вдома, і той, що в ящику комутатора. Не зважаючи на те що я до нього доступу не маю...

І що відповідальності за збереження, пошкодження, крадіжку провайдер не несе... 

Темка поживе доки ситуація не завершиться. Можливо буде цікаво для історії.

Місто

Хмельницький