Інтернет через LAN Волівського маршрутизатора на приставку

Допитливий

Інтернет через LAN Волівського маршрутизатора на приставку

Доброго дня! Дома є андроїд приставка. Так як маршрутизатор старенький, бувають перебої з Wi-FI,  фільми перериваються, тому вирішив підключити приставку через один з LAN портів маршрутизатора (так як вай-фай потрібен, а крім вай фаю тільки приставка потребує дротового з'єднання, окремо світч брати не хочу). Але тут проблема: приставка хоч і бачить нет через LAN порт маршрутизатора, але іноді вибиває. І цікаво, що нет сам не повертається (принаймні у MEGOGO). Треба фізично приходити і перевитягувати-ставляти LAN назад і тоді знову ок все до пори, до часу. Маршрутизатор TL-WR740N . Що може бути не так? Дякую!

Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:8
Досвідчений

Re: Інтернет через LAN Волівського маршрутизатора на приставку

Швидше за все проблема з портами маршрутизатора, або приставки.
Місто

Івано-Франківськ

Магістр

@Lobster  написал (-а):

Доброго дня! Дома є андроїд приставка. Так як маршрутизатор старенький, бувають перебої з Wi-FI,  фільми перериваються, тому вирішив підключити приставку через один з LAN портів маршрутизатора (так як вай-фай потрібен, а крім вай фаю тільки приставка потребує дротового з'єднання, окремо світч брати не хочу). Але тут проблема: приставка хоч і бачить нет через LAN порт маршрутизатора, але іноді вибиває. І цікаво, що нет сам не повертається (принаймні у MEGOGO). Треба фізично приходити і перевитягувати-ставляти LAN назад і тоді знову ок все до пори, до часу. Маршрутизатор TL-WR740N . Що може бути не так? Дякую!

@Lobster так может у вас проблема именно с приставкой? по вашему описанию она ведет себя одинаково, что по WiFi, что по кабелю. единственное отличие, что когда по WiFi происходит обрыв связи, то как бы приставка переподключается заново, а по кабелю такого не происходит.

Місто

Днепр

Допитливий

Власне, ні. Я забув уточнити, що коли йде переривання по вай-фаю теж проблеми з автоматичним перепідключенням. Можливо, це особливість MEGOGO, але може щось з маршрутизатором? Чи з ІP АДРЕСАМИ?
Місто

Львів

Магістр

@Lobster  написал (-а):
Власне, ні. Я забув уточнити, що коли йде переривання по вай-фаю теж проблеми з автоматичним перепідключенням. Можливо, це особливість MEGOGO, але може щось з маршрутизатором? Чи з ІP АДРЕСАМИ?

думаю, що якби була проблема в роутері, тоді переривання спостерігалося на всіх пристроях, які до нього підключені. 

Місто

Київ

Допитливий

Переривання є час від часу на всіх пристроях, але телефон і всі інші, що по вай-фаю "очухуються" самостійно і далі працюють ок. Тільки приставка по LAN після переивання не хоче працювати.
Місто

Львів

Магістр

@Lobster  написал (-а):
Переривання є час від часу на всіх пристроях, але телефон і всі інші, що по вай-фаю "очухуються" самостійно і далі працюють ок. Тільки приставка по LAN після переивання не хоче працювати.

в такому випадку ,можливо все ж причина у приставці

Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

Трохи повивчав системний журнал маршрутизатора. Проблема в тому, що досить часто йдуть короткочасні роз'єднання на самому маршрутизаторі. Але всі вай-фаєшні прилади це розуміють і невдовзі посилають запис на отримання ip адреси до dhcp сервера. Приставка ж, що отримує нет по лану від маршрутизатора, цей запит не відправляє. Лише у випадку фізичного роз'єднання дрота і перепідключення все стає нормально. Що можна зробити з цим? 

Місто

Львів

Магістр

думаю, что таки приставка, если она сама не переподключается к сети без физических действий. И что так часто бывает разединение с сетью?

Місто

Київ