Інтернет не стабільний

Відслідковувач

Інтернет не стабільний

Інтернет працює не стабільно, а саме, інтернет ніби пропадає, але деякі сайти (наприклад ютуб) працюють відмінно, в той же час як інші (наприклад кабінет воля) не грузяться зовсім.

Місто

Львів

Відповідей: 20
Магістр

@7038621  написал (-а):

(наприклад кабінет воля) не грузяться зовсім.

ну Личный Кабинет - это известная проблема. он тормозит всегда 😞

Місто

Днепр

Кабінет це тільки приклад, гугл теж не грузило, навіть початкову, а от ютуб без проблем

Місто

Львів

Расширения в браузере стоят? они могут так влиять на работу.

Місто

Київ

раніше ніяк не впливали це по-перше, по друге інтернет пропадає не тільки на одній системі, перевірялось на 2-х телефонах і 2-х ноутбуках

Місто

Львів

@7038621  написал (-а):

Кабінет це тільки приклад, гугл теж не грузило, навіть початкову, а от ютуб без проблем

у вас случаем VPN плагины в браузере на стоят для доступа к заблокированным сайтам?

Місто

Днепр

VPN не встановлений

Місто

Львів

Відслідковувач

Ще деталь, ближче до ночі інтернет стає стабільним

Місто

Львів

@7038621  написал (-а):

Ще деталь, ближче до ночі інтернет стає стабільним

ви користуєтесь роутером я так розумію,правильно? перевірте як буде працювати без роутерц - напряму зєднайтеся кабель до ПК, без роутеру. Якщо є модем, тоді від можему мережевим кабелем зєднайте ПК

Місто

Київ

можливо це і роутер, але тоді мені не зрозуміло чому інтернет не працює ніби вибірково, повторюсь, що деякі сайти (наприклад ютуб 1080) працюють ідеально, а google.com ніяк. на мою думку, якщо роутер, то мало б висіти все. Це виключно моя думка, можу помилятись

Місто

Львів

7038621, доброго дня. Спробуйте, будь ласка, підключити модем до комп'ютера без використання маршрутизатора wi-fi та перевірте, будь ласка, чи змінюється ситуація. 

@7038621  написал (-а):

можливо це і роутер, але тоді мені не зрозуміло чому інтернет не працює ніби вибірково, повторюсь, що деякі сайти (наприклад ютуб 1080) працюють ідеально, а google.com ніяк. на мою думку, якщо роутер, то мало б висіти все. Це виключно моя думка, можу помилятись

ну к примеру вы, или кто-то из домашних, в настройках роутера выставил приоритет для видео-трафика, ну чтобы видео не подтормаживало при просмотре.

вот теперь роутер пропускает видео "вперед", а остальной трафик придерживает.

Місто

Днепр

Ні, в налаштування крім мене ніхто не міг зайти. По-друге, інтернет тупить не постійно, а час від часу, навряд хтось "грається" перемикаючи пріоритети. Пароль від вайфаю сусіди не знають, доступ до налаштувань роутеру не admin:admin. Вчора ще глючило, сьогодні ніби все добре, без перебоїв.

Місто

Львів

@7038621  написал (-а):

Ні, в налаштування крім мене ніхто не міг зайти. По-друге, інтернет тупить не постійно, а час від часу, навряд хтось "грається" перемикаючи пріоритети. Пароль від вайфаю сусіди не знають, доступ до налаштувань роутеру не admin:admin. Вчора ще глючило, сьогодні ніби все добре, без перебоїв.

так перевірте вже напряму без роутеру, щоб точно зрозуміти чи то в ньому проблема чи ні. 

Місто

Київ

Роутер змінили. Все рівно є просадки.

Місто

Львів

а без роутера проверить можете ? напрямую тож просадки? 

если что то сюда трассировку можете скринами сбросить? надо понимать где имено просадка идет. если с волевской стороны то будем модеров тормошить  если дальше волевских серверов то хуже... 

и если у вас езернет то мас роутера в кабинете прописать не забудте. 

Від дроту безпосередньо швидкість 97+- МБіт, але я не маю можливості постійно сидіти через дріт, то за просадки по дроту нічого не скажу. 
Буквально вчора по вайфаю був 1 мбіт (по speedtest), тоді я перемкнув на дріт було 97, тоді назад на роутер було 60. 
При просадках допомагає перепідключення до вайфаю, але на декілька хвилин. Нагадаю, що при просадках інтернет відпадає на всіх пристроях (4 пристрої: 2 телефони, 2 ноутбуки). Коли приєднаний один пристрій теж є просадки.
image_2018-09-28_21-59-27.pngimage_2018-09-28_22-01-54.png 

Місто

Львів

так по WiFi всегда будут просадки, особенно когда подключено несколько устройств.

и Воля тут не при чем.
настраивайте роутер, своих WiFi клиентов.
обязательства Воли заканчиваются на конце кабеля Ethernet, подключенного в комп или роутер. а там у вас 100Мбит.

настройка WiFi - это или отдельные деньги за вызов мастера

или читайте статьи и прислушивайтесь к советам, которые тут могут быть даны.

Місто

Днепр

Висвітлювач

Наблюдаю в течение двух часов, соединение крайне не стабильное! Хоть и пришло уведомление, что все неполадки устранили. По началу работало 1-3 минуты и пропадало на 15-25 минут, сейчас работает 5-15 минут и снова падает!
Місто

Харків

Висвітлювач

Жду адекватных мер по устранению неполадок соединения. Очень надеюсь, что всё разрешится) Вроде раньше не подводили)))
Місто

Харків

@Zorg  написал (-а):
Жду адекватных мер по устранению неполадок соединения. Очень надеюсь, что всё разрешится) Вроде раньше не подводили)))

у вас решится, не переживайте) техника вам уже оформили https://club.volia.com/t5/Internet/Ne-rabotaet-Internet/td-p/176986 

Місто

Київ