Інтернет щезає як тільки починає роздаватися торент.

ВИРІШЕНО
Старанний

Інтернет щезає як тільки починає роздаватися торент.

Інтернет починае гальмувати або повністю щезає як тільки починає роздаватися торент, не качати, а РОЗДАВАТИ, відповідь тех. пітримки "Воля" чудлова - "Не користуйтесь торентом і все буде добре". А нащо мені тоді той інтернет якщо ним не можна користуватись і чому до жовтня все було добре, а після регламентних робіт в жовтні почалися зникання интернету кожен день бо DNS сервер не отвечает или...? Я від цього дуже втомився, на новій мережевій картці втрата пакетів при пігнуванні Gogle чи Yandex також сягала 45% як і на інтегрованій яка як казали техніки Воля глючна чи погано працює. Драйвери тут ролі не зіграли як і Windows 10 бо на чистій Seven були проблеми. Після повної заміни F-конекторів на усіх моїхдротах ТВ та заміни модему на тпкий самий Арріс з*ясували, що проблема в торенті, як я роздаю, то щезає інтернет, як торент вимкнено, то все працює якось стабільніше,хоча трішки є затримки на деяких сайтах при трасіровці. Так як же ж вирішувати проблему з інтернетом, бо компанія Воля не збирається розширювати канал від абонента і залишає його на технології Docsis 2.0.

Місто

Запоріжжя

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Highlighted
Магістр

Re: Інтернет щезає як тільки починає роздаватися торент.

_zaborovsky написано:

настраивать приоретизацию трафика на роутере, чтоб торрент не забивал весь исходящий канал

это сложно и тем более не во всех роутерах нормально работает.

зато в любом торренте-клиент есть ограничение на скорость раздачи.

@Alex.zp поставьте скорость 3Мбит/с, а может лучше 2Мбит/с как посоветовал @Юрий_М

лично у меня, даже на 100Мбит/с Ethernet стоит 512к скорость раздачи.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Днепр

ВІДПОВІДЕЙ:7
Магістр

Користувач

Alex.zp написав:

Так як же ж вирішувати проблему з інтернетом, бо компанія Воля не збирається розширювати канал від абонента і залишає його на технології Docsis 2.0.

на доксисе -- никак

фишка доксиса -- медленный обратный канал (то, что написано в википедии -- то теория, а на практике оно вот так )

Місто

Київ

Магістр

Alex.zp написано:

Так як же ж вирішувати проблему з інтернетом, бо компанія Воля не збирається розширювати канал від абонента і залишає його на технології Docsis 2.0.

даже если Воля решит для обратного канала использовать Docsis 3.0 - то скорость будет 8Мбит/с

я не думаю, что это вас особо "спасет".

Місто

Днепр

Старанний

Не зрозумів до чого те посилання, можна написати простими словами? Wi-Fi роутер мені непотрібен.

Місто

Запоріжжя

Старанний

Так як тепер користуватися торентом щоб не щезав інтернет? Ставити роздачу вночі не варіант, вночі ПК вимкнено і на ПК працюю я вдень.

Місто

Запоріжжя

Магістр

Користувач

Alex.zp написав:

Не зрозумів до чого те посилання, можна написати простими словами?

как несложно догадаться, в качестве примера, что не только у Воли так

в Европе -- та же фигня

Місто

Київ

Магістр

Користувач

Alex.zp написав:

Так як тепер користуватися торентом щоб не щезав інтернет? Ставити роздачу вночі не варіант, вночі ПК вимкнено і на ПК працюю я вдень.

настраивать приоретизацию трафика на роутере, чтоб торрент не забивал весь исходящий канал

Місто

Київ

Highlighted
Магістр

_zaborovsky написано:

это сложно и тем более не во всех роутерах нормально работает.

зато в любом торренте-клиент есть ограничение на скорость раздачи.

@Alex.zp поставьте скорость 3Мбит/с, а может лучше 2Мбит/с как посоветовал @Юрий_М

лично у меня, даже на 100Мбит/с Ethernet стоит 512к скорость раздачи.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Днепр