Інтернет.

Допитливий

Інтернет.

В квартирі не працює інтернет. за інтернет немає боргу.Потрібен майстер щоб перевірити.сигеал до квартири.
Місто

Рівне

Відповідей: 6
Досвідчений

Користувач

Fedya 71 написав:
В квартирі не працює інтернет. за інтернет немає боргу.Потрібен майстер щоб перевірити.сигеал до квартири.

а в личном кабинете смотрели может авария или тех. работы?

Місто

Краматорськ

Магістр

Fedya 71, на даний час послуга працює. Перевірте, будь ласка. 

antin86, дякую за бажання допомогти 🙂

Допитливий

В личном послуга надасть а сигнал на ргутер не поступає.
Місто

Рівне

Користувач

Fedya 71 написав:
В личном послуга надасть а сигнал на ргутер не поступає.

Перезагружали оборудование? 

Місто

Краматорськ

Доброго дня! 

@Fedya 71, за Вашою адресою оформлено виклик майстра на найближчий вільний час - 09.11.2017 з 09:00 до 12:00 для перевірки та усунення несправності. У разі, якщо Ви не зможете очікувати майстра вдома в цей день/період, тоді Ви можете перенести заявку самостійно через портал Мій кабінет у розділі Мої заявки. Питання-відповідь по Мій кабінет.
Майстер попередньо перед приходом буде телефонувати Вам на номер телефону, який вказаний як контактний за договором. Якщо він змінився, повідомте нам про це, будь ласка. Виклик майстра та сервісні роботи сплачуються за Прейскурантом. Детальніше у темі Сервісні послуги (виклик техніка)

@antin86, дякую за допомогу у спільноті!

Допитливий

Перевірив роутер працює.вже були такі проблеми на коридорі в під'їзді були перерізвний провід по якому йшов сигнал в квартиру..майстер знайшов.А зараз знову сигнал не надходить на роутер.
Місто

Рівне