Не працює інтернет в гуртожитку після 22:30

Допитливий

Не працює інтернет в гуртожитку після 22:30

Живу в Рівному, в гуртожитку від Кооперативного коледжу. Підключили інтернет від Волі не знаючи про цікаву фішку - в гуртожитку рівно в 22:30 вимикається інтернет. Ходили до коменданта, він говорить що в цьому винен провайдер (не пояснив чому), ходили до провайдера - каже що в цьому винна адміністрація коледжу. Випливає питання - що робити в цій ситуації? Я плачу за цілодобовий доступ до інтернету а його в мене просто немає. Що робити?

Місто

Рівне

Відповідей: 15
Магістр

@Krit  написав (-ла):

Живу в Рівному, в гуртожитку від Кооперативного коледжу. Підключили інтернет від Волі не знаючи про цікаву фішку - в гуртожитку рівно в 22:30 вимикається інтернет. Ходили до коменданта, він говорить що в цьому винен провайдер (не пояснив чому), ходили до провайдера - каже що в цьому винна адміністрація коледжу. Випливає питання - що робити в цій ситуації? Я плачу за цілодобовий доступ до інтернету а його в мене просто немає. Що робити?

інтернет по годинах.... цікаво Задоволений 

@Krit  є питання, інтернет через роутер чи напряму? якщо через роутер, то де він знаходиться?

У мене є передчуття, що хтось і десь тупо відключає електрику, разом з обладнанням Задоволений

Місто

Харків

@Юрий_М Роутер знаходиться в кімнаті, а кабелі проведені з коридору в кімнати

Місто

Рівне

Магістр
Магістр

Правильный ответ - "винна адміністрація коледжу".

Мастера Воли явно не ходят к вам в общагу каждый день в 22:30 и не вырубают свое оборудование. Однозначно надо разбираться в пределах вашей общаги.

Рискну предположить - на ночь у вас выключают все оборудование и свет (возможно это разные линии) и как итог - на оборудование Воли перестает идти питание. Банально, но может быть фактом.

Місто

Київ

@JeK Насчет оборудования не знаю, но свет и питание по общежитии есть

Місто

Рівне

@Krit  написав (-ла):

Насчет оборудования не знаю, но свет и питание по общежитии есть

@Krit  я думаю, що треба розібратись самому з Вашим підключенням. Для початку ...

Якщо роутер у Вас  в кімнаті, то зрозуміло, що ні хто його не вимикає, але...  Після 22:30 що на WAN порту роутера? Лінк є?  

І ще питання, хто вносив МАС адреси в особистому кабінеті і хто до нього має доступ? Задоволений

Місто

Харків

@Юрий_М  написав (-ла): Після 22:30 що на WAN порту роутера? Лінк є?  

І ще питання, хто вносив МАС адреси в особистому кабінеті і хто до нього має доступ? Задоволений

@Юрий_М Не дуже в цьому розуміюся, як побачити що твориться з wan портом?

Місто

Рівне

@Krit  написав (-ла):

@Юрий_М  написав (-ла): Після 22:30 що на WAN порту роутера? Лінк є?  

@Юрий_М Не дуже в цьому розуміюся, як побачити що твориться з wan портом?

Можливо і візуально, по індикатору інтернета  на роутері.

Індикатор повинен мерехтіти, якщо є лінк, або горіти безперервно, якщо проблема з DHCP. І не горіти зовсім, якщо хтось Ваш інтерне всунув собі в комп. Задоволений 

А можна зайти в браузері на сторінку роутера, до його налаштувань.

Місто

Харків

@Krit  написав (-ла):

@JeK Насчет оборудования не знаю, но свет и питание по общежитии есть

а например газовые плиты, стиральные машинки работают? розетки не отключаются? ну просто ооочень похоже на выключения какого-то рубильника, которые тушит оборудование Воли + что-то еще.

Місто

Київ

@JeK  Все работает вышеперечисленное, но насчет рубильника - как можно каждый день, секунда в секунду выключать?

Місто

Рівне

все ли индикаторы на роутере активные?

а на счёт уточнения по электричеству вопрос правильный, мало ли что может с электронникой произойти.

плюс если это у всех одновременно...

Місто

Київ

@Krit  написав (-ла):

@JeK  Все работает вышеперечисленное, но насчет рубильника - как можно каждый день, секунда в секунду выключать?

Элементарно, через реле времени программируемое, освещение фасада например Задоволений

Но... значит в общежитии должен стоять коммутатор, который тоже будет в 22:30 "ложиться спать" Підморгує

Місто

Харків

Необходима помощь модератора, @Mikael  @Oleg @Alexandra .

А можно посмотреть статистику по коммутатору? особенно любопытно статистику смены МАСа по порту абонента, в 22:30 Задоволений

Місто

Харків

Изменений  МАСа по порту не зафиксировано. Возможная проблема со стороны администрации общежития. Есть ли аналогичные проблемы у других жителей (и не только пользователей наших услуг)?

Місто

Київ

@Krit  написав (-ла):

@Krit автоматически настроено, что ровно в определенное время прекращается подача питания, в принципе такое реально сделать.

я бы на вашем месте просто поговорил с комендантом общаги, он по-любому должен знать в чем дело.

Місто

Київ

@Krit   комендант хоч живий, після бесіди? Посміхається_на_32_зуба

Місто

Харків