Не працює інтернет

Старанний

Не працює інтернет

З п'ятниці вечора відсутній інтернет. Номер договору 900370927

Місто

Львів

Відповідей: 21
Магістр

@nsaikevych, доброго дня!

За Вашою адресою оформлено виклик технічної бригади на завтра протягом дня для перевірки та усунення несправності. Очікуйте, будь ласка, відновлення сигналу.

Доброго дня, інтернету досі немає

Місто

Львів

Схоже проблема була в мак адресі. Зміг налаштувати через езернет. Все гаразд

Місто

Львів

Не виходить оновити мак адресу в кабінеті - Помилка очікування відповіді. Можете змінити останні два символи b9 на b8?

Місто

Львів

Доброго дня, nsaikevych.

МАС адресу змінив, через 30 - 40 хвилин перевірте доступ до інтернету. 

Доброго дня, Oleg. На жаль, wifi все-одно відсутній. Через езернет інтернет є. Можете оформити виклик майстра?

Місто

Львів

@nsaikevych , доброго дня!

Скоріш за все, необхідно перевірити налаштування роутеру. Ви можете спробувати перевірити їх самостійно за допомогою рекомендацій у темі Питання-відповідь по Wi-Fi.
Також я можу оформити запит для перевірки налаштувань у телефонному режимі. Для його оформлення, повідомте, коли Ви будете вдома біля комп'ютеру (починаючи з завтрашнього дня).

Перевірив відповідно до Питання-відповідь. 
Сеть -> WAN -> Тип подключения: Динамический IP адрес - Не подключено.
Можливо в цьому проблема. Езернет підключений до WAN порту.
Сьогодні до 16 години буду вдома біля комп'ютера.

Місто

Львів

Доброго дня, @nsaikevych!

Спробуйте скинути налаштування роутеру до заводських та виконайте його налаштування, згідно рекомендацій у темі Налаштування Wi-Fi роутерів TP-Link. Попередньо оберіть налаштування для технології Ethernet. Обов'язкового перевірте правильність МАС-адреси. Вона має бути такою самою, як і та, що прописана на порталі Мій кабінет.

На жаль, на сьогоднішній день немає можливості оформити запит для перевірки налаштувань у телефонному режимі. Запит оформила на найближчий вільний час - 25.08.2018 з 09:00 до 10:00. Технічний фахівець буде телефонувати на номер, який вказаний за Вашим договором як контактний. Відповідайте, будь ласка, на дзвінки з невідомих номерів.
У разі, якщо вказаний вище період не підходить, тоді Ви можете перенести час самостійно через портал Мій кабінет у розділі Мої заявки. Питання-відповідь "Мій кабінет".

Доброго дня, @Alexandra!

Спробував скинути і налаштувати, нічого не змінилось.
MAC-адрес в кабінеті повинен співпадати з LAN чи з WAN адресом в налаштуваннях роутера?

Місто

Львів

@nsaikevych, з WAN МАС-адресою.

@Alexandra, через кабінет не виходить змінити, поточний WAN в налаштуваннях роутера - ХХХХХХХХХХХХ
Можете, будь ласка, змінити на цей адрес в кабінеті?

Місто

Львів

@nsaikevych, МАС-адресу внесено.

Доброго дня. Під час суботнього дзвінка з налаштуваннь роутера дійшли висновку що порт згорів. Відповідно було оформлено терміновий виклик майстра з заміни обладнання на суботу з 15 до 20 години. Та протягом останніх днів ніхто від Волі не приходив, включаючи суботу. Можете оформити ще одну заяву на заміну обладнання?

Місто

Львів

@nsaikevych, доброго дня!

Дякую, що повідомили нам. Так, я можу оформити виклик техніка за Вашою адресою. Прошу уточнити, завтра Вам буде зручно очікувати його вдома з 09:00 до 15:00?

@Alexandra, зручніше було б завтра ввечері, є така можливість?

Місто

Львів

@nsaikevych, на завтра вільний час очікування лише з 09:00 до 15:00. На 30.08.2018 вільний період очікування техніка з 15:00 до 20:00

@Alexandra, давайте на 30.08.2018 з 15:00 до 20:00, дякую!

Місто

Львів

@nsaikevych, виклик техніка оформлено на 30.08.2018 з 15:00 до 20:00. Очікуйте його, будь ласка, вдома та відповідайте на дзвінки з невідомих номерів. Виклик та сервісні роботи оплачуються за Прейскурантом. Детальніше у темі Сервісні послуги (виїзд техніка).
Керувати заявками за договором зручно на порталі Мій кабінет у розділі Мої заявки. Питання-відповідь "Мій кабінет".

@Alexandra, доброго дня! В четвер приходили техніки, перевірили чи порт в роутері справді згорів, і поїхали, оформивши виклик техніка на суботу з 15:00 до 20:00 (01.09.2018). Тобто на сьогодні. Сьогодні знову ніхто не прийшов і не дзвонив... Є можливість оформити виклик майстра, який прийде відразу з роутером завтра зранку або в понеділок ввечері?

Місто

Львів