Не працює інтернет

Старанний

Не працює інтернет

З п’ятниці не працює інтернет. По езернету теж відсутній. Номер договору - 9000370927.

Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:12
Магістр

Re: Не працює інтернет

@nsaikevych  написал (-а):

З п’ятниці не працює інтернет. По езернету теж відсутній. Номер договору - 9000370927.

в кабинете на главной нет инфо об аварии?

тех диагностику в кабинете пробовали пройти?

Місто

Київ

Старанний

Результат тех діагностики - система виявила блокування. Не впевнений з чим це пов’язано і що це означає

Місто

Львів

Модератор

Добрий день!

nsaikevych, необхідний виклик техніка для перепідключення вашого кабелю на інший порт. Заявку я можу оформити на будь-який день, починаю з завтрашнього. Уточніть, будь ласка, коли вам буде зручно очікувати його вдома.
Виклик та сервісні роботи сплачуються за Прейскурантом. Детальніше у темі Сервісні послуги (виїзд техніка).

vitttt, дякую за допомогу в спільноті.  

Старанний

@Alexandra чи можна оформити на 21 квітня після 14-15 години?

Місто

Львів

Модератор

@nsaikevych, на жаль, немає такого періоду очікування. На завтра вільний період з 09:00 до 15:00 або з 15:00 до 20:00. Який з цих періодів вам зручніше?

Модератор

@nsaikevych, аби я могла оформити заявку на завтра, надайте відповідь стосовно періоду очікування техніка сьогодні до 21:00.

Highlighted
Ентузіаст

@nsaikevychэх, не успеете уже на завтра...

Місто

Інші міста

Старанний

@Alexandra якщо на завтра на 21 квітня вже запізно. Можна оформити на 22 квітня на 9 ранку?

Місто

Львів

Модератор

@nsaikevych, я оформила заявку на завтра за вашою адресою в період з 09:00 до 15:00. Ви зможете в цей час очікувати техніка?

Перенести або скасувати заявку ви також можете самостійно на порталі Мій кабінет у розділі Мої заявки.

Мистер, дякую за активну участь в спільноті.