Не працює інтернет

Старанний

Не працює інтернет

Львів вул сяйво 11/232 Зранку перестав працювати інтернет. Кабель йде напряму до мережевої карти. Діод блимає, мережа є, але інтернету немає. Повідомлень про аварію я не бачив. Прохання розібратися.

Місто

Львів

Відповідей: 9
Магістр

@Adecuate  написал (-а):

Львів вул сяйво 11/232 Зранку перестав працювати інтернет. Кабель йде напряму до мережевої карти. Діод блимає, мережа є, але інтернету немає. Повідомлень про аварію я не бачив. Прохання розібратися.

А какой IP получает ПК? 

192.168.1.37

Місто

Львів

@Adecuate  написав (-ла):

192.168.1.37

Це IP Вашого роутера, чи модема, але аж ніяк не IP провайдера.

Потрібна допомога модератора, @Mikael @Oleg @Alexandra .

Місто

Івано-Франківськ

Доброго дня, Adecuate.

Технічна діагностика показує, що не має з'єднання з обладнання абонента.

Будь ласка, перевірте стан та щільність підключення нашого кабелю до WiFi.

Кабель має бути підключено до WAN порту. 

Sergiy_Iv-IF-UA, Bugaga, дякую за допомогу. 

Роутера не має, інтернет під'єднано  на пряму. Підключав, як ноутбук так і стаціонарний комп. Мережі не має. Можливо завис маршрутизатор, або Кабель хтось перервав на даху.

Місто

Львів

@Adecuate  написал (-а):

Роутера не має, інтернет під'єднано  на пряму. Підключав, як ноутбук так і стаціонарний комп. Мережі не має. Можливо завис маршрутизатор, або Кабель хтось перервав на даху.

тогда надо вызывать техника от воли

Місто

Київ

Мережі досі не має, хочу створити заявку на виклик майстра, бажано на п'ятницю 14.

Місто

Львів

@Adecuate  написав (-ла):

Мережі досі не має, хочу створити заявку на виклик майстра, бажано на п'ятницю 14.

Потрібна допомога модератора, @Mikael @Oleg @Alexandra .

Місто

Івано-Франківськ

Добрий день, Adecuate.

Заявку оформив на 15.06.2019, майстра прошу очікувати в період з 15:00 до 20:00.

В день візиту майстер буде вам телефонувати, будь ласка, відповідайте на телефонні дзвінки. 

Послуги майстра оплачується згідно діючого прейскуранту:
https://lviv.volia.com/user/files/2018/09/all/services-01-09-2018.pdf 

@Serhii_Iv-IF-UA, дякую за допомогу.