Нема інтернету

Кмітливий

Нема інтернету

Добого дня в мене проблема з інтернетом почав часто пропадати, допоможіть. 

І ще зразу скажу все провірив і нічого.

Місто

Львів

Відповідей: 6
Гуру

Якщо самостійно не виходить вирішити питання, тоді викликайте майстра.

Місто

Київ

ну та майстра, я вже викликав майстра то з мене стягнули 50грн, хоча проблема була за межами квартири, так що я вже не викликаю майстра так як в квартирі все нормально, а 50 грн просто так відавати не хочу.

А проблему треба вирішити так як в мене робота звязана з інтернетом. Я надіюсь що більше такого не буде.

Місто

Львів

а по спідтесту які результати? тут згоден, що якщо навіть після усіх перевірок та перепідключень нічого не змінилось, треба викликати майстра

Місто

Львів

Ви не праві,  зараз я все поясню, якщо Ви самостійно перевірили і знаєте що це не у Вас квартирі а за її межі то тоді компанія має відправити майстра на перевірку свого обладнання, так як наприклад написав що пропадає інтернет і що все перевірив мені на емейл прийшов лист що певного числа буде по моєму адресу в ночі проведені планові роботи, вот так мають і працювати, а якщо ви викличете майстра то готуйтесь відати 50грн тут вже все залежить від чесності майстра так як я памятаю коли я викликав майстра все було вроді нормально він навіть сам сказав і навіть щось там записав що проблема була за межами квартири, але ко він поїхав то через пару годин здається, зняли 50грн і доказати майже неможливо, ну а якщо нічого робитись не буде то буду підключатись до іншихи. 

Місто

Львів

Ну і ще згадав я раніше був підключений на дешевий тариф, то тоді в мене проблеми часто були с тим що інтернет пропадеє або телебачення а коли перейшов на дорогий то десь раз в місяць або 1 в два місяця як коли, це як розуміти ??? Ви давайте там фігньою не страдайте а робіть роботу за яку Вам платять гроші а якщо Вам не підходить зарплата то тоді шукайте іншу роботу і дайте нормальним людям працювати.

Місто

Львів

Магістр

@Вініпух если у вас Docsis, то страницу диагностики модема по адресу http://192.168.100.1 выложите.

Місто

Днепр