Старанний

@AndreyPopov  написав (-ла):

@Sverger  написал (-а):

цікаво, як він туди попав, я користуюсь тільки ліцензійними продуктами!

туда попадают не за "лицензионность" продуктов, а за определенные действия, нарушения правил.

к тому же нарушить правил мог "предыдущий владелец" IP адреса.

вам надо перегрузить роутер(комп), чтобы вам другой IP адрес из пула выдали.

я маю на увазі, що правил, я ніяких не порушував,  я не користуюсь читами та іншим не потрібним лай..м. Просто не розумію, як вирішити цю проблему??  фактично всі мої ліцензійні продукти від Rockstar Games "превратилась в тыкву" Нарахунок рестарту роутера не допоможе Воля  мені присвоює один статичний адрес .

Місто

Львів

Старанний

мабуть ось в чому причина https://gta.com.ua/news_details.phtml?news_id=2640

Місто

Львів

Магістр

@AndreyPopov  написал (-а):

у сервера стоит блокировка ответа  на ping и tracert

@AndreyPopov а как вы определили это? Что знать, интерсно

Місто

Київ

Ентузіаст

@vitttt  написав (-ла):

@AndreyPopov  написал (-а):

у сервера стоит блокировка ответа  на ping и tracert

@AndreyPopovа как вы определили это? Что знать, интерсно

Полагаю, что по наличию блока ICMP

Highlighted
Старанний

Якщо співробітник волі  читає цю тему прошу допомогти!!!

Чи можливо присвоїти мені нову ip адресу буду вдячний за відповідь!

Місто

Львів

Магістр

@Sverger  написал (-а):

Нарахунок рестарту роутера не допоможе Воля  мені присвоює один статичний адрес .

У Воля обычно IP адрес динамические. Фиксированный за отдельную плату. Вы платите отдельно за статический IP?

Місто

Київ

Магістр

@Sverger  написал (-а):

я маю на увазі, що правил, я ніяких не порушував,  я не користуюсь читами та іншим не потрібним лай..м. Просто не розумію, як вирішити цю проблему??  фактично всі мої ліцензійні продукти від Rockstar Games "превратилась в тыкву" Нарахунок рестарту роутера не допоможе Воля  мені присвоює один статичний адрес .

1. свяжитесь с поддержкой Rockstar Games и попросите убрать этот адрес из black list
2. под статическим вы просто подразумеваете один и тот же? услуги фиксированый IP у вас нет же? у вас подключение Docsis или чистый Ethernet (протоол DHCP или PPPoE )

Місто

Днепр

Старанний

@AndreyPopov  написав (-ла):

@Sverger  написал (-а):

1. свяжитесь с поддержкой Rockstar Games и попросите убрать этот адрес из black list
2. под статическим вы просто подразумеваете один и тот же? услуги фиксированый IP у вас нет же? у вас подключение Docsis или чистый Ethernet (протоол DHCP или PPPoE )

1. Вже створив тікет

2. Так один і той самий DHCP фіксований ip не замовляв

Місто

Львів

Старанний

Звертання в суппорт Rockstar нічого не дало! сказали шукати причину на стороні провайдера!

Місто

Львів

Магістр

@Sverger  написал (-а):

Звертання в суппорт Rockstar нічого не дало! сказали шукати причину на стороні провайдера!

они проверили по вашему  IP ?

Місто

Київ