Немає доступу до сайтів одного хостингу

Допитливий

Немає доступу до сайтів одного хостингу

Добрий День.

Проблема сталась сьогодні, не маю доступу за закордоного хостингу, і всіх сайтів що на ньому.

Його IP  -  198.187.29.94

В консолі переглянув, що він навіть не пінгується. А раніше просто працювало все повільніше, чим більшість інших сайтів.

Моя IP адреса:  93.77.151.248
Місто

Львів

Відповідей: 6
Магістр

@4884082  написав (-ла):

Добрий День.

Проблема сталась сьогодні, не маю доступу за закордоного хостингу, і всіх сайтів що на ньому.

Його IP  -  198.187.29.94

В консолі переглянув, що він навіть не пінгується. А раніше просто працювало все повільніше, чим більшість інших сайтів.

Моя IP адреса:  93.77.151.248

зробіть до нього трасировку та скиньте скрін результут тут

Місто

Київ

Я не був в тій локації на вихідних, але станом на понеділок все працює.

Ось скрін.

Але працює як і раніше, що подекуди сервер відповідає дуууже довго. Потім все працює швидко. А через деякия час, знову зависає, і відповідає довго

2019-10-01 16_09_01-Window.png

Місто

Львів

Сумасшедшая задержка происходит с 10 хопа трассировки, которая находится далеко за пределами страны и зоны ответвенности Воли. Проблема явно со стороны хостинга.

Місто

Київ

@JeK  написав (-ла):

Сумасшедшая задержка происходит с 10 хопа трассировки, которая находится далеко за пределами страны и зоны ответвенности Воли. Проблема явно со стороны хостинга.

ну оно и понятно:
Нидерланды и США находятся по разные стороны океана

вопрос в другом, что хостниг в США  не лучший вариант для быстрого отклика, потому что никто и никогда не будет гарантировать какую-то полосу пропускания для зарубежных сайтов для услуги "домашний интернет".

@4884082 вы конечно можете попросить тех.поддержку изменить маршрутизацию на более свободный канал, если таковой имеется.

или чтобы тех.поддержка обратилась к с просьбой к провайдеру bb.gin.ntt.net нормализовать трафик. 

Місто

Дніпро

Я думав тут і є якраз техпідтримка від Волі)

Я можу змиритись з тим, що швидкість буде меншою, це не так важливо, але цілий день не було туди взагалі ніякого доступу, при чому, якщо використувати інтернет мобільного оператора, чи іншого провайдера, все працює.

Місто

Львів

@4884082  написав (-ла):

Я думав тут і є якраз техпідтримка від Волі)

Я можу змиритись з тим, що швидкість буде меншою, це не так важливо, але цілий день не було туди взагалі ніякого доступу, при чому, якщо використувати інтернет мобільного оператора, чи іншого провайдера, все працює.

@4884082 
у вас Docsis доступ или чистое Ethernet  подключение?

вполне возможно, что ваш IP адрес попадает под блокировку со стороны хостинга.
потому надо попробовать сменить IP вашего подключения к Воле и проверить.

Місто

Дніпро