Немає доступу до сайтів одного хостингу

Допитливий

Немає доступу до сайтів одного хостингу

Добрий День.

Проблема сталась сьогодні, не маю доступу за закордоного хостингу, і всіх сайтів що на ньому.

Його IP  -  198.187.29.94

В консолі переглянув, що він навіть не пінгується. А раніше просто працювало все повільніше, чим більшість інших сайтів.

Моя IP адреса:  93.77.151.248
Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:6
Highlighted
Магістр

Re: Немає доступу до сайтів одного хостингу

@4884082  написав (-ла):

Добрий День.

Проблема сталась сьогодні, не маю доступу за закордоного хостингу, і всіх сайтів що на ньому.

Його IP  -  198.187.29.94

В консолі переглянув, що він навіть не пінгується. А раніше просто працювало все повільніше, чим більшість інших сайтів.

Моя IP адреса:  93.77.151.248

зробіть до нього трасировку та скиньте скрін результут тут

Місто

Київ

Допитливий

Я не був в тій локації на вихідних, але станом на понеділок все працює.

Ось скрін.

Але працює як і раніше, що подекуди сервер відповідає дуууже довго. Потім все працює швидко. А через деякия час, знову зависає, і відповідає довго

2019-10-01 16_09_01-Window.png

Місто

Львів

Магістр
Магістр

Сумасшедшая задержка происходит с 10 хопа трассировки, которая находится далеко за пределами страны и зоны ответвенности Воли. Проблема явно со стороны хостинга.

Місто

Київ

Магістр

@JeK  написав (-ла):

Сумасшедшая задержка происходит с 10 хопа трассировки, которая находится далеко за пределами страны и зоны ответвенности Воли. Проблема явно со стороны хостинга.

ну оно и понятно:
Нидерланды и США находятся по разные стороны океана

вопрос в другом, что хостниг в США  не лучший вариант для быстрого отклика, потому что никто и никогда не будет гарантировать какую-то полосу пропускания для зарубежных сайтов для услуги "домашний интернет".

@4884082 вы конечно можете попросить тех.поддержку изменить маршрутизацию на более свободный канал, если таковой имеется.

или чтобы тех.поддержка обратилась к с просьбой к провайдеру bb.gin.ntt.net нормализовать трафик. 

Місто

Днепр

Допитливий

Я думав тут і є якраз техпідтримка від Волі)

Я можу змиритись з тим, що швидкість буде меншою, це не так важливо, але цілий день не було туди взагалі ніякого доступу, при чому, якщо використувати інтернет мобільного оператора, чи іншого провайдера, все працює.

Місто

Львів

Магістр

@4884082  написав (-ла):

Я думав тут і є якраз техпідтримка від Волі)

Я можу змиритись з тим, що швидкість буде меншою, це не так важливо, але цілий день не було туди взагалі ніякого доступу, при чому, якщо використувати інтернет мобільного оператора, чи іншого провайдера, все працює.

@4884082 
у вас Docsis доступ или чистое Ethernet  подключение?

вполне возможно, что ваш IP адрес попадает под блокировку со стороны хостинга.
потому надо попробовать сменить IP вашего подключения к Воле и проверить.

Місто

Днепр