Немає підключення до інтернету . договір N2183899

ВИРІШЕНО
Відслідковувач

Немає підключення до інтернету . договір N2183899

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

prima, при підключенні кабеля до ПК роутер не потрібен. Уточніть, будь ласка, стан "Подключения по локальной сети" при прямому підключенні.

Дякую. 

Переглянути рішення в оригінальному пості

Відповідей: 16
Магістр

Доброго дня, prima!
Ми проаналізували роботу нашого обладнання. На даний момент рівні сигналу в нормі, обладнання працює стабільно і, з технічної точки зору, послуга надається відповідно до необхідних норм.
У випадку, якщо Ваш запит актуальний, рекомендуємо Вам викликати майстра для пошуку та усунення несправності.

Дякую

При 'діагностиці ' пише : dns сервер недоступний.

prima, уточніть, будь ласка, Ви користуєтеся роутером чи кабель зараз підключений напряму?

Роутер. 

prima, а при прямому з'єднанні послуга працює? 

При під'єднанні напряму кабель не знаходить .

В налаштуванні роутера пише : 'к порту wan не подключен кабель' 

prima, при підключенні кабеля до ПК роутер не потрібен. Уточніть, будь ласка, стан "Подключения по локальной сети" при прямому підключенні.

Дякую. 

Переглянути рішення в оригінальному пості

При прямому підключенні пк взагалі не знаходить кабель . при підключенні через роутер в налаштуваннях ,вкладці 'состояние ', пише: 'к порту wan не подключен кабель'

prima, скоріше за все щось сталося з кабелем.

В даному випадку рекомендую Вам оформити заявку на виклик майстра для пошуку та усунення несправності.
Уточніть, будь ласка, зручну для Вас дату і час його приходу (починаючи з 11.12) і я оформлю заявку.

У четвер 11.12 ,після 15.00

prima, дякую за інформацію, за Вашою адресою оформлена заявка на виклик майстра на 11.12 на часовий відрізок з 16:00 до 20:00.

Після того , як я трішки намочив контакти і протер ,кабель запрацював .

Не знаю чи доцільно буде викликати майстра. Але на штекері кабеля відломана ніжка, хіба що , для встановлення нового штекера в кабель

Дякую за допомогу)

prima, в такому разі (при необхідності) майстер замінить конектор. Уточніть, будь ласка, залишити заявку на виклик майстра?  

Так, нехай замінить конектор. Дякую за турботу.

prima, добре, заявку залишив.