Нет доступа к интернету

Інноватор

Re: Не працює інтернет після аварії!

@44443465  написав (-ла):

Доброго дня! 

Не працює інтернет після аварії! 11.02.19 пропав інтернет, на роутері загорівся значок "е" червоним, В особистому кабінеті висіло повідомлення що по мому будинку аварія і до 20:00 все буде ок. Через кілька годин значок засвітився зеленим, в особистому кабінеті повідомлення зникло! 

Я пройшов всі кола пекла такі як перезавантажити роутер, налаштувати його згідно вашої інструкції в "Технічній діагностиці"  скидав його на заводські та навіть поставив старий роутер який я замінив на новий тиждень назад! Кароче інтернету та телебачення нема! ІР адресу я отримую, роутер каже що є звязок з інтернетом є, коли будь яку сторінку пробую завантажити починається завантажування та без результату! Миколайчука 10/86 Львів Стефанишин 

Дзвонив на тех підтримку! Кабель не пошкоджений! Сьогодні 3й день без інтернету та телебачення. Прошу вас вирішити проблему! Дякую

А при прямому підключенні працює?

Без використання роутера. 

Місто

Київ

Ентузіаст

@44443465  написав (-ла):

Доброго дня! 

Не працює інтернет після аварії! 11.02.19 пропав інтернет, на роутері загорівся значок "е" червоним, В особистому кабінеті висіло повідомлення що по мому будинку аварія і до 20:00 все буде ок. Через кілька годин значок засвітився зеленим, в особистому кабінеті повідомлення зникло! 

Я пройшов всі кола пекла такі як перезавантажити роутер, налаштувати його згідно вашої інструкції в "Технічній діагностиці"  скидав його на заводські та навіть поставив старий роутер який я замінив на новий тиждень назад! Кароче інтернету та телебачення нема! ІР адресу я отримую, роутер каже що є звязок з інтернетом є, коли будь яку сторінку пробую завантажити починається завантажування та без результату! Миколайчука 10/86 Львів Стефанишин 

Дзвонив на тех підтримку! Кабель не пошкоджений! Сьогодні 3й день без інтернету та телебачення. Прошу вас вирішити проблему! Дякую

Потрібна допомога модератора, @Alisa @Oleg @Alexandra .

@44443465 Тут явно технічна проблема не з Вашого боку. Таке може бути після аварії. Чекайте відповіді модератора. Можливо, потрібен повторний виїзд аварійної бригади.

Місто

Івано-Франківськ

Відслідковувач

Не можу сказати, в мене нема компютера в який можна втикнути кабель

Місто

Львів

Модератор

Re: Нет доступа к интернету

Доброго дня, 44443465.

А яку IP отримую роутер?
В налаштуваннях роутера отримання мережевих налаштувань встановлено авто ? 

@Sergiy_Iv-IF-UA@Vredinna, дякую за допомогу. 

Відслідковувач

Доброго дня, 44443465.

А яку IP отримую роутер?
В налаштуваннях роутера отримання мережевих налаштувань встановлено авто ? 

IP 188.230.56.151 ( динамічний ІР)

Що до мережі то пробував як авто так і вручну. (Якщо ви про вкладку "сеть" в роутері)

Місто

Львів

Магістр

44443465, уточніть, будь ласка, МАС адресу роутера або додайте її на порталі Мій Кабінет. 

Якщо ситуація не зміниться, тоді рекомендую переналаштувати роутер за рекомендаціями в темі: https://club.volia.com/t5/Wi-Fi/Vopros-otvet-po-WiFi/td-p/55225  або викликати майстра. 

Також можливо перевірити налаштування в телефонному режимі з фахівцями компанії

Відслідковувач

Все з перечисленого зроблене, крім викликати майстра.... =(

Місто

Львів

Магістр

44443465, уточніть, будь ласка, оформити заявку на виклик майстра чи на перевірку налаштувань з вами в телефонному режимі? 

Відслідковувач

Оформіть будь ласка заявку на відключення. Ну або неапишіть порядок дій, куди мені звернутися на відключення?

Тиждень без телебачення та інтернету це вже занадто.  Все пропало після Аварії і нічого не зробили, толком з кимось поговорити неможливо. Чекати 3 дні щоб подзвонив майстер і надиктував мені налаштування роутера.ю та це не серйозно! 

Дякую Вам.

Місто

Львів

Ентузіаст

Місто

Івано-Франківськ