Нет доступа к интернету

Відслідковувач

Re: Нет доступа к интернету

Дякую

Місто

Львів

Модератор

Re: Нет доступа к интернету

Добрий день!

@44443465, дуже шкода, що ви прийняли таке рішення. Менеджер компанія зателефонує вам для уточнення деталей та надання консультації. Прохання відповідати на дзвінки з невідомих номерів. 

Також я пропоную оформити запит для перевірки налаштувань вашого обладнання в телефонному режимі. Наразі я можу оформити запит на 16.02.2019 в період з 14:00 до 21:00 (з 14:00 до 15:00; з 15:00 до 16:00 і т.д.). Уточніть, будь ласка, в який період часу вам буде зручно бути вдома біля комп'ютеру та очікувати на дзвінок.

Sergiy_Iv-IF-UA,  дякую за допомогу у спільноті.

Допитливий

Re: нема інтернету по wifi

мак адрес є привязаний на ноутбуці і на телефоні, а інтернет є лише на телефоні, вже три дня кручу верчу, а на ноутбуці так і не появився(до цього два місяці було навпаки - на телефоні не було, а на ноутбуці підключалося без проблем, хоч і пропадав час-від-часу!) Що робить?

Місто

Івано-Франківськ

Досвідчений

@aerosmth97  написав (-ла):

мак адрес є привязаний на ноутбуці і на телефоні, а інтернет є лише на телефоні, вже три дня кручу верчу, а на ноутбуці так і не появився(до цього два місяці було навпаки - на телефоні не було, а на

@aerosmth97 Який  IP отримує роутер?

Місто

Івано-Франківськ

Мудрець

@aerosmth97  написал (-а):

мак адрес є привязаний на ноутбуці і на телефоні, а інтернет є лише на телефоні, вже три дня кручу верчу, а на ноутбуці так і не появився(до цього два місяці було навпаки - на телефоні не було, а на ноутбуці підключалося без проблем, хоч і пропадав час-від-часу!) Що робить?

Який МАС прив'язан?  
У вас є WiFi, його МАС прив'язаний в кабінеті, так? 

А вже WiFi роздає інтернет.  

Допитливий

У вас є WiFi, його МАС прив'язаний в кабінеті, так? -так
мак роутера, телфона і ноутбука- привязані

Місто

Івано-Франківськ

Допитливий

роутер отримує його рідний 192.168.31.1, на телефоні 188.230.104.187 , на ноутбуці 188.230.20.155(раніше цей Ip був робочим зараз ні, чого - не знаю), в настройках роутера, після того як пропав інтернет на ноутбуці, міняв GATEAWAY на 188.230.20.1 та 188.230.104.1 нічого не помогло

Місто

Івано-Франківськ

Мудрець

@aerosmth97  написал (-а):

У вас є WiFi, його МАС прив'язаний в кабінеті, так? -так
мак роутера, телфона і ноутбука- привязані

А навіщо прив'язувати МАС телефона в кабінеті - це не потрібно.
Має бути прив'язаний МАС роутера.

Як у вас все зараз підключено? 
Кабель від волі до якого пристрою підключено? 

Ентузіаст

У вас точно роутер, а не точка доступа ( или роутер настроенный как оная)?

Досвідчений

роутер отримує його рідний 192.168.31.1, на телефоні 188.230.104.187 , на ноутбуці 188.230.20.155(раніше цей Ip був робочим зараз ні, чого - не знаю), в настройках роутера, після того як пропав інтернет на ноутбуці, міняв GATEAWAY на 188.230.20.1 та 188.230.104.1 нічого не помогло

У Вас якесь неправильне з'єднання. Роутер повинен отримувати 188.230.XXX.XXX Решта пристроїв мають бути підключені до роутере і отримувати від роутера IP типу 192.168.X.XXX В мене так працює. Кабель провайдера підключили до порту WAN? DHCP Server - Enable в налаштуваннях роутера?

Місто

Івано-Франківськ