Обман користувачів від Волі

Допитливий

Обман користувачів від Волі

При першому підключені інтернет кабелю, його провели з наружної сторони домівки з даху прямо у вікно квартири. Відомо що компанія Воля потім безкоштовно виправляла цей негаразд і безкоштовно перепідключала через стояк під'їзду домівки своїх абонентів. Я користувався наружним кабелем, доки не вийшов указ про демонтаж наружних кабеліів, який керівництво ОСББ відрізало. Чому тепер майстер Волі,якого я замовив для перепідключення кабелю по стояку під'їзду, озвучив мені суму сплати в 350грн, коли як відомо це робиться безкоштовно 

Місто

Кривий Ріг

ВІДПОВІДЕЙ:2
Досвідчений

Re: Обман користувачів від Волі

а мастер сообщал вам полный пересень работ, которые будут выполняться? можно их сравнить по прейскуранту: https://krivoyrog.volia.com/user/files/2019/08/all/services-01-08-2019.pdf

Місто

Київ

Магістр

Re: Обман користувачів від Волі

@Турист63 так а в чем обман?

повторное подключение платное - что вам и озвучил мастер.
тем более нужен кабель для подключения, раз его обрезали.

@Турист63  написав (-ла):

При першому підключені інтернет кабелю, його провели з наружної сторони домівки з даху прямо у вікно квартири. Відомо що компанія Воля потім безкоштовно виправляла цей негаразд і безкоштовно перепідключала через стояк під'їзду домівки своїх абонентів.

перетянуть кабель можно и бесплатно. а если кабель обрезали - то кто должен платить за кабель?

на самом деле как тянуть к вам кабель должны решать вы, а не Воля.

с другой стороны вы @Турист63 можете воспользоваться акцией
Регламент проведення акції «Роботи з усунення пошкодження абонентського відгалуження» Документ в форматі .pdf Завантажити (pdf, 302 Kb) Січень 9, 2018

но там тоже есть ограничение по длине кабеля: до 40м
все что более 40м надо оплачивать: от 7 до 9 грн./м

Місто

Днепр