OpenWRT

ВИРІШЕНО
Новачок

OpenWRT

Доброго дня. Так як в мене чомусь "збоїть"  DIR-320NRU вирішив "прошити" його знаною своїм функціоналом прошивкою OpenWRT. Після прошивки лампочка інтернету на роутері горить, а інтернету немає, в чому може бути проблема? Мак-адрес? Я програмно змінив його на той, який реєструвався при складанні договору, чи справа все ж таки в мак-адресі? 

Повернув назад прошивку за замовчуванням і інтернет появився але "глюки" цієї прошивки залишилися :).

Місто

Черкаси

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Користувач

myr4ik07 написав:

Повернувся на замовчуванням прошивку від д-лінк, інтернет появився. Як же так?

значит, что-то не так с настройками openwrt

если сильно нужна альтернативная прошивка -- ставьте dd-wrt и не морочьтесь

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

Відповідей: 14
Магістр

4946585 написано:

Доброго дня. Так як в мене чомусь "збоїть"  DIR-320NRU вирішив "прошити" його знаною своїм функціоналом прошивкою OpenWRT. Після прошивки лампочка інтернету на роутері горить, а інтернету немає, в чому може бути проблема? Мак-адрес? Я програмно змінив його на той, який реєструвався при складанні договору, чи справа все ж таки в мак-адресі? 

Повернув назад прошивку за замовчуванням і інтернет появився але "глюки" цієї прошивки залишилися :).

после прошивки сторонних версий НАДО ОБЯЗАТЕЛЬНО сбрасывать настройки роутера на "заводские" и настраивать его "с нуля"!

Місто

Днепр

Магістр

Користувач

4946585 написав:

Так як в мене чомусь "збоїть"  DIR-320NRU вирішив "прошити" його знаною своїм функціоналом прошивкою OpenWRT. 

DD-WRT не?

Місто

Київ

Відслідковувач

Скидав влаштування, а шо ви маєете на увазі під налаштуванням? В мене на старій прошивкі підключив і працює, шо ж в новій налаштовувати?!
Місто

Черкаси

myr4ik07 написано:
 шо ж в новій налаштовувати?!

ВСЕ! с самого начала!

Місто

Днепр

Відслідковувач
Відслідковувач

Спробую, дякую
Місто

Черкаси

Відслідковувач

Я вас не розумію, якщо ви про локальну мережу то вона автоматично налаштована, якщо айпі то пк і роутер в одній мережі, якщо вайфай то він налаштований, шо ви ше розумієте під словом "все"?
Місто

Черкаси

идет речь о том, что от старых настроек вообще ничего не должно оставаться, т.к. что-то может быть неверно интерпретировано и т.д.

т.е. все должно быть стерто и настроено с нуля.

во избежание появления глюков

Місто

Київ

myr4ik07 написано:
Я вас не розумію, якщо ви про локальну мережу то вона автоматично налаштована, якщо айпі то пк і роутер в одній мережі, якщо вайфай то він налаштований, шо ви ше розумієте під словом "все"?

у вас потому OpenWRT и не работает, что его надо было настроить! с нуля!! настроить ВСЕ!

так положено делать, когда вы меняете прошивку. даже если она заводская. при обновлении версии прошивку ЛУЧШЕ:

- сохранить настройки

- сбросить на заводские

- загрузить сохраненые настройки

а проблема в том, что имена переменных и их значения для разных прошивок могут отличаться!!!!

Місто

Днепр

зрозкива, намотяю на ус

Місто

Черкаси

нажаль ніякого результата не дало скидати налаштування, повне скидання налаштувань через telnet 192.168.1.1

mount_root

і т.д.

ніякого результату.

І через кнопочку в прошифці скидав налаштування - не працює інтернет.

Вже і мак-адрес змінюю в налаштуваннях прошивки на той, що було зареєстровано в "волі", ніякого результату.

Місто

Черкаси

Користувач

myr4ik07 написав:

значит, что-то не так с настройками openwrt

если сильно нужна альтернативная прошивка -- ставьте dd-wrt и не морочьтесь

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

Відслідковувач

Не знаю, чому сам не додумався інщу прошивку openwrt, прошився оф прошивкою і все запрацювало, дякую за наводку.
Місто

Черкаси