Помітно впала швидкість інтернету

ВИРІШЕНО
Highlighted
Відслідковувач

Помітно впала швидкість інтернету

Доброго вечора. Суть проблеми: помітно (дуже) впала швидкість інтернету, майже в 10 разів. Замість заявлених провайдером "Воля" 100 Мбіт/с я отримую в кращому випадку 15 Мбіт/с, а зазвичай взагалі 10-12 (згідно speedtest.net, скріншот з результатом привожу нижче). Це текст швидкості на ПК, який підключений через провід, на ноутбуці та смартфоні через Wi-Fi взагалі горе. В чому діло? Зміна температури і перший незначний сніжок так вплинув на провайдера? В тех. підтримку телефонувати навіть не збираюсь, один раз вже телефонував і все що я там почув у відповідь це "Дивно, дуже дивно".

Screenshot_1.png

Місто

Вінниця

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Highlighted
Відслідковувач

Re: Помітно впала швидкість інтернету

Схоже, що провайдер штучно ріже швидкість інтернету. Швидкість через VPN з Канади значно вища, ніж швидкість без VPN.

Screenshot_1.png

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Вінниця

ВІДПОВІДЕЙ:4
Highlighted
Розумник

@Shame если не хотите звонить пройдите техническую диагностику на Портале абонента и узнаете причину

Місто

Київ

Highlighted
Відслідковувач

Прошёл сразу, как обнаружил проблему. Пишет, что связь с модемом в порядке, скорость встроенным тестом не выше, чем на сайте speedtest.net (10-15 Мбит/с) и в итоге предлагает консультацию пройти
Місто

Вінниця

Highlighted
Відслідковувач

Схоже, що провайдер штучно ріже швидкість інтернету. Швидкість через VPN з Канади значно вища, ніж швидкість без VPN.

Screenshot_1.png

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Вінниця

Highlighted
Допитливий

Зателефонуйте у філію провайдера у вашому місті та викличте майстра, якщо вже так не хочеться проходити "консультацію". Я вас розумію - муторна справа, додзвонитися до оператора. Ваші тести показують не постійну швидкість з двох причин: 1. Проблема кабеля. Можливо пошкодився, перетерся вітром об якийсь виступ и т.і. 2. Пошкодження порту підключення на маршрутизаторі провайдера. Також спробуйте швидке рішення. Вимкніть роутер на 10 хвилин і увімкніть.
Місто

Кропивницький