Постійні періодичні проблеми з інтернетом та телебаченням

Відслідковувач

Постійні періодичні проблеми з інтернетом та телебаченням

Сьогодні з 12:00 17.08.2020 спостерігаються постійні періодичні проблеми з інтернетом та телебаченням 

На данний момент обидві посуги не доступні взагалі.

Тиждень тому спеціаліст ВОЛЯ перевірив кабелі в квартирі та щитку біля квартири.  

Місто

Київ

Відповідей: 7
Магістр

Пройдіть технічну діагностику в особистому кабінеті.
Який результат? 

Відслідковувач

Я спробував провести діагностику послуги ТБ.

Тепер в мене відсутня можливість перевірити інтернет з"єднання.

Та і власне, яка буде діагностика якщо я зараз підключений через мобільний інтернет. 

2020-08-17_12-54-15.jpg2020-08-17_13-04-52.jpgперевірка з"днання з мережі іншого провайдераперевірка з"днання з мережі іншого провайдера2020-08-17_20-44-08.jpg

Надайте будь-ласка спосіб зв"зку з технічним відділом, щоб в момент коли будуть проблеми я міг швидко повідомити про проблему, і вже ваші співробітники відповідного відділу нехай перевіряють з"єднання (де, коли і чому воно пошкоджується)

Я оформив заявку на дзвінок спеціаліста, але чи в той час будуть проблеми з зв"язком чи ні -- то вже як пощастить.

Місто

Київ

Новачок
Відслідковувач

Наразі проблема знову проявилась. Пів години інтернет і ТБ було, зараз знову немає.

Ще раз звертаю увагу -- технічний спеціаліст Воля вже тиждень назад перевірив кабелі в квартирі та щитку біля квартири. Окрім того проблеми з WiFi роутером виключені, так як одночасно з інтернетом пропадає сигнал на приставці ТБ, що означає що проблема за щитком.

Місто

Київ

@VladyslavYa, так викличте повторно майстра, по гарантії буде за 1 грн., нехай перевіряють. Бажано викликати на той період доби, коли таке відбувається.

Місто

Київ

Допитливий

У меня подобная проблема. Каждые минут 5 пропадает интернет соединение. Кабельное почти все каналы с помехами. Вот сейчас проверил скорость интернета. Поддержка говорит что всё в нормеСнимок экрана_2020-08-18_08-33-06.png 

Місто

Харків

@sosenka, здається у вас інтернет та кабельне не повязане одним кабелем, тому причини можуть бути різні. Спробуйте викликати майстра для перевірки кабелю телебачення. А по інтернету, швидкість download у вас прекрасна.Роутер є? Можливо причина нестабільної роботи в ньому? Пробували напряму?

Місто

Київ