Проблема з мережею

Допитливий

Проблема з мережею

Проблема з доступом до мережі інтернету, через пошкодження дроту. Даю вже другу заяву - реакція 0.   Пошкодження сталось,  через дії майстра, який підключав сусідів до мережі!  В них є - в мене ні!  Як так?

Місто

Хмельницький

Відповідь 1
Ентузіаст

Доброго дня, @ga4ik

За вашою адресою зареєстрована заявка, очікуйте техніка 19.01.2020 в проміжку з 15:00 по 20:00 . Майстер перед приходом з вами зателефонує .

Вартість діагностики складе 90 грн, якщо роботи будуть проводитися тільки за межами квартири, то вартість діагностики складе 1 грн. Сервісні роботи і матеріали оплачуються згідно чинного прейскуранта (https://khmelnitsky.volia.com/ukr/subscribe/tariffs/). Після виконання заявки технік зобов'язаний продемонструвати роботу послуги та видати вам на підпис акт виконаних робіт. 

На момент візиту майстра, рекомендуємо власнику договору присутнім будинку з паспортом. 

Оплата за роботи списується автоматично з вашого рахунку, за фактом їх виконання, про це ви будете повідомлені в SMS.

Керувати  заявками за договором ви можете на Порталі "Мій кабінет" bit.ly/my_volia, в розділі "Мої заявки".

Якщо ви забули пароль до порталу, відновіть його за посиланням: my.volia.com/kiev/ru/login/help/password