Проблеми з інтернетом

ВИРІШЕНО
Старанний

Проблеми з інтернетом

Уже майже місяць спостерігаються серйозні проблеми з інтернетом, усі проблеми почались в районі 1 липня. Номер договору 444100259. Колишній абонент airbites.

Суть проблеми - інтернет працює на швидкості 10 Мбіт/с download/upload, підключення через роутер, також є 3 комп'ютери, які відповідно підключені до цього роутера.

При підключенні напряму інтернету немає узагалі! Але про це згодом.

А тепер подробиці, ситуація загалом наступна:

Більш-менш новий роутер WR845N.

Два з трьох комп'ютерів - старі, їх материнські плати на базі AM3+ орієнтовно 2010-2012 років, мається на увазі що там установлені старі мережеві плати, відносно старі.

Третій комп'ютер відносно нова материнська плата на базі сокета 1151 за 2016 рік, відповідно новіша мережева карта.

При підключенні на пряму до першого з старих комп'ютерів інтернету або немає узагалі, або якщо почекати 5-10 хвилин деколи вдається встановити з'єднання, швидкість ~95 Мбіт/с download & 10-15 Мбіт/с upload. Якщо відкрити стан з'єднання в момент коли немає інтернету, то можна побачити переключення між станами "Немає зв'язку" та "Триває визначення", ці стани змінюють одне одного кожної секунди, аналогічно себе і веде і світловий індикатор з сторони мережевої плати комп'ютера, він то світиться, то взагалі інколи не світиться на протязі 30 секунд (в цей час стан відображається як "Немає зв'язку").

При підключенні напряму до другого комп'ютера, теж старого, який знаходиться далі, ніж перший, інтернету немає узагалі, просто завжди стан "Немає зв'язку".

При підключення до третього, нового комп'ютера, який знаходиться ще далі, відповідно до нього веде найдовший кабель, який складається з кусків кабелів які ведуть до попередній старих компютерів, тобто підключення послідовне, інтернет працює на швидкості 10 Мбіт/с download/upload, абсолютно так же як і на роутері. В стані мережевого з'єднання на третьому, новому комп'ютері вказана швидкість 10 Мбіт/с.

Відповідно - новий комп'ютер або роутер = швидкість 10 мбіт/с

будь який з двох старих комп'ютерів - інтернету немає узагалі, або з перебоями (підозра на те що стара мережева плата не вміє включати режим 10 Мбіт/с).

Але є один нюанс - якщо підключити роутер на кабель який входить в квартиру з самої ближчої точки до свіча, то роутер отримує швидкість 100 Мбіт/с download/upload. Також було протестовано з таким же з'єднанням від роутера до усіх трьох компютерів з використанням усіх можливих конекторів та кабелів які є вдома - усі компютери отримували справні 100 Мбіт/с download/upload.

З цього випливає висновок що усі конектори/кабелі які присутні вдома є абсолютно робочими, та проблема не у них.

Виникає враження, що із збільшенням відстані від свіча до комп'ютера/роутера відбувається послаблення та втрата сигналу, а при підключенні роутера на самій ближній точці до свіча, роутер підсилює сигнал, тому швидкість стає коректною.

Декілька разів звертались до техпідтримки - на телефоні нам втирали що 100% битий кабель, бо оператор бачить з своєї сторони, що в кабелі "нерівномірний" тиск та інші дурниці. Також викликали техніків, де була виявлена ця точка, де роутер отримує коректних 100 Мбіт/с download/upload, після цього ми домовились що продовжимо вирішення проблеми своїми руками, шляхом заміни та тестуванням кабелів.

Згідно інформації наведеної вище, я не зміг виявити будь яких проблем на своїй стороні. Прошу модераторів надати адекватну технічну підтримку у зв'язку з вище наведеним описом проблеми.

Місто

Львів

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Юрий_М написано:

Згоден з Вами. В моїй практиці така ситуація вперше, шоб короткий кабель міг так обвалювати швидкість :manhappy:

Частіш за все таке  подібне було із-за використання кабелів (кросоверів) та дефектів в патч-панелях (не якісні контакти) або в роз'ємах RG-45. В теорії я допускаю, що кабель може вносити додаковий опір (сопротивление) і дуже велике "затухание" (не знаю як це українською).

Тобто   трошки кабелю і рівні сигналів падають. 

Реально цікава ситуція з технічної точки зору. :manhappy:

Прийшли техніки сьогодні, потестили кабель з того кінця де було 100/100, тобто з найближчої точки до свіча. Сказали, що битий оранжевий кабель, десь на шляху між першим поверхом та горищем на 10 поверсі, за межами квартири в загальному, переобжали кабель по іншій схемі, тобто оранжевий виключили з схеми, одразу на всіх компютерах включаючи роутер без будь-яких проблем намалювались 100/100. За що їм і вдячні. Пишу тільки щоб опублікувати причину проблеми. Надіюсь, що усі проблеми з інетом вирішені остаточно.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Львів

Відповідей: 28

Юрий_М написано:

Ви на розємі кабелів дивіться ікольори дротів з ліва на право. Хто їх Вам обжимав? А в цьому може бути тільки одне, неякісні контакти. Я таким сам користуюсь, 

Обжимали самі. Якщо кабелі обжаті неправильно, то чому при підключенні свіч -> роутер -> неправильно обжаті кабелі -> комп'ютер, я маю стабільно 100/100 ? А свіч -> "неправильно обжаті" кабелі -> роутер -> комп'ютер, уже 10/10. А при свіч -> "неправильно обжаті" кабелі -> комп'ютер інтернету узагалі немає ? Я звичайно не мережевий спеціаліст, і звичайно перевірю ще раз це все, на данний момент дивлюсь в сторону такого правила.Image-39

Місто

Львів

Користувач

444100259 написав:

Юрий_М написано:

Ви на розємі кабелів дивіться ікольори дротів з ліва на право. Хто їх Вам обжимав? А в цьому може бути тільки одне, неякісні контакти. Я таким сам користуюсь, 

Обжимали самі. Якщо кабелі обжаті неправильно, то чому при підключенні свіч -> роутер -> неправильно обжаті кабелі -> комп'ютер, я маю стабільно 100/100 ? А свіч -> "неправильно обжаті" кабелі -> роутер -> комп'ютер, уже 10/10. А при свіч -> "неправильно обжаті" кабелі -> комп'ютер інтернету узагалі немає ?

Хочу побачити модель свiча,

Місто

Харків

Свіч находиться на горищі, у ліфтерні, і він у власності Волі, я туди доступу не маю, і модель взнати ніяк не зможу.

Я акцентую свою увагу, що нові пристрої працюють на твердих 10 Мбіт/с, причому старі пристрої узагалі не можуть працювати, оскільки говорять що кабель не підключено до комп'ютера. Хотілось би почути технічне пояснення цьому факту.

Місто

Львів

Старанний

Пройшовся по всіх конекторах, де ми міняли обжимку за останній місяць, нічого неправильного не знайшли, співпадає як на картинках, якщо я все правильно розумію.

Які ще варіанти?

Місто

Львів

Старанний

Тепер уже і роутер лише з 2-3 разу може встановити з'єднання, що далі - то гірше. Не розумію чому сигнал так сильно падає з часом, якщо це можна так назвати.

Місто

Львів

444100259, за Вашим договором є заявка на виклик фахівця компанії для перевірки ситуації та можливого усунення несправності. 

Мандрівник

День добрый. В который раз отсутствует интернет подключение. В поддержке во Львове трубку естественно никто взять не удосужился. Как можно выяснить причину?
Місто

Львів

Юлія 2708 , по Вашему адресу зафиксировано аварийное отключение. Со стороны компании проводятся восстановительные работы, мы делаем все возможное, чтобы восстановить услуги как можно быстрее. Приносим извинения за временные неудобства. Также увидеть информацию об аварийном отключении Вы можете на портале Мой Кабинет https://my.volia.com , она находится на главной странице Кабинета в информационном сообщении красного цвета.