Проблеми з інтернетом

Highlighted
Допитливий

Проблеми з інтернетом

Інтернет --жахливий!!! В мене ноут та андроїд ні на 1 пристої спокійно кіно неподивишся,ютуб взагалі незавантажується...Майстер був 2 тижні назад змінив кабель,підключив напряму до ноута....-помогло на 2 дні..

На сьогодні інтернет перепідключаю кожних 1,5-2години ....і це все за вчасну абонплату...

Відверто зізнаюсь-користувалась інтернетом УКРТЕЛЕКОМ,таких проблем небуло з урахуванням того що в них ще й швидкість мала була....-відчуваю що потрібно буде до них знову вернутись....

Місто

Рівне

ВІДПОВІДЕЙ:12
Highlighted
Мудрець

Re: Проблеми з інтернетом

@900370370@  написав (-ла):

Інтернет --жахливий!!! В мене ноут та андроїд ні на 1 пристої спокійно кіно неподивишся,ютуб взагалі незавантажується...Майстер був 2 тижні назад змінив кабель,підключив напряму до ноута....-помогло на 2 дні..

На сьогодні інтернет перепідключаю кожних 1,5-2години ....і це все за вчасну абонплату...

Відверто зізнаюсь-користувалась інтернетом УКРТЕЛЕКОМ,таких проблем небуло з урахуванням того що в них ще й швидкість мала була....-відчуваю що потрібно буде до них знову вернутись....

Може все ж таки причина на ПК?

Якби не працювало, то підключай, чи перепідключай все це б не допомогло, а так... 

@AndreyPopov что скажите? 

Місто

Київ

Highlighted
Ентузіаст

у мну такое 4 года - техподдержжки нету

я знаю ороший номер - могу услышать человека - не робобабу

Highlighted
Магістр

@900370370  написал (-а):

На сьогодні інтернет перепідключаю кожних 1,5-2години ..

так может проблема в роутере?

@900370370  написал (-а):

,підключив напряму до ноута....-помогло на 2 дні..

я так понимаю основная проблема при работе по WiFi?

если подключить кабелем ноутбук то все нормально?

Місто

Днепр

Highlighted
Ентузіаст

у меня ещё веселее уважаемый - мой роутер фирмы Zyxell выдает скорость большую чем просто модем от фирмы

Highlighted
Магістр

@yarik97  написал (-а):

у меня ещё веселее уважаемый - мой роутер фирмы Zyxell выдает скорость большую чем просто модем от фирмы

@yarik97

это "историю" про то что на роутере "написано" 300Мбит мы тут чуть ли не каждый день слышим.

Місто

Днепр

Highlighted
Ентузіаст

да нет 150 - больше кинетик не умеет

Highlighted
Магістр

@yarik97  написал (-а):

да нет 150 - больше кинетик не умеет

да какая разница, что 150, если у него порты Ethernet 100Мбит, а 150 для WiFi - чисто теоретическая скорость, которая в реальных условиях превращается в 35Мбит.

Місто

Днепр

Highlighted
Ентузіаст

да и зачем - хоть бы 150 было

Highlighted
Магістр

@yarik97  написал (-а):

да и зачем - хоть бы 150 было

в жизни 150 не будет по WiFI реальных не увидите. в идеальных условиях 75 может получится. а реально как я написал - 35!

Місто

Днепр