Пропав інтернет

Розумник

Пропав інтернет

Вчора пізно ввечері в будинку пропадало світло. Десь за годину все включили. Воля ТБ працює, а інтернет так і не включається. Все обладнання перевірив, роутер не отримує сигнал від волевського модему. Кабелі в порядку.

Не знаю де шукати інформацію про можливі аварії - в кабінеті не бачив.

Може хтось знає куди дзвонити, підкажіть номер!

Місто

Київ

Відповідей: 4
Магістр

Який у вас модем?
Які індикатори горять, які блимають?

Вибачайте, що не одразу відповів.
Модем працював нормально. Я його перезавантажував декілька разів, але безрезультатно. Тільки після дзвінка на волю оператор перезавантажив модем від себе, і - о диво! - з'явився інтернет! Але тільки на телевізорі (напряму з модему). А при підключенні роутера морочився пару годин, - ніяк не міг отримати ір-адресу від модему. Хоча налаштування не змінювалися. Після багатьох спроб ресетів то модему,то роутера, то обох, роутер таки отримав ір.
Що це було, незрозуміло. Підозра, що не просто перезавантажили з боку волі... А ще там щось змінилось в налаштуваннях.
Місто

Київ

@SilverHead если вам перегружали модем, когда роутер не был подключен к модему, то после подключения роутера надо было обязательно перегрузить модем по питанию.

Місто

Днепр

@AndreyPopov Я знаю об этом, и перегружал модем несколько раз. Но роутер не получал от него сетевых настроек. В итоге таки получил, при том, что настройки не менялись :(. 

Місто

Київ