Що знову трапилось з Інтернетом?

Highlighted
Старанний

Що знову трапилось з Інтернетом?

В мене по акції підключено швідкість 200 Mb і до сьогодні проблем в принципі не було.  Але...

Сьогодні вночі змінився IP з 93.......104  на 93.......64 і почалося. Гори помилок на модемі кожну годину хоч скільки його не перезавантажуй.

Ashampoo_Snap_2018.09.27_22h17m42s_001_.png

При цьому будь які сайти із сегменту .com,  com.ua,   zp.ua та іньші завантажуються досить повільно. А швидкість завантаження файлів із будь якого сайту впала з 5-7 Mb/сек. до 70-115 Kb/сек.Ashampoo_Snap_2018.09.27_22h19m24s_002_.png

І ось яка швидкість з ранку і до зараз при тестуванні через сайт "Воля". В мене Інтернет йде з модему "Arris" який надала компанія в оренду. Модем замінювали в березні цього року.

Ashampoo_Snap_2018.09.27_22h20m52s_003_.png

Доречі сайти Воля вантажаться ну дуже повільно.

Казати що в мене раптово вночі кабель луснув чи бовт відійшов від гнізда не треба, бо вранці я і кабель замінював і всі роз*єми ключем перепідтягнув.

ЩО Ж ВИ НАРОБИЛИ ЩО ТАКЕ КОЇТИСЬ ПОЧАЛО???

Дякую за відповідь хто дійсно допоможе. Бо наробили щось тією модернізацією, а сплачувати за майстра чогось повинен я.

Місто

Запоріжжя

ВІДПОВІДЬ1
Магістр

Re: Що знову трапилось з Інтернетом?

думает, что именно из-за смены IP появились ошибки  и ухудшилась скорость?
Хотя 140Мбит/сек - это довольно хороший показатель, ведь ровно 200Мбит никто не обещает, всегда ДО.

пользуетесь роутером? 

Місто

Київ