Скарга

Highlighted
Допитливий

Скарга

Після переходу з airbytes на Воля, Інтернет бачив тілький 1 чи 2 дні. З 6.06.17 і по сьогоднішній день(13.06.17) нема інтернету. Неодноразові дзвінки на техпідтримку нічого не вирішують( відповідаюсь"наші техніки намагаються виправити цю ситуацію"). Вчора 12.06.17 пішов в сервісний центр Воля, де мені розказали шо не мають доступу до обландння, бо воно наразі в розпорядженні airbyets. При тому абонплата регулярно знімається, за відсутній інтернет. Задля цікавості сам піднявся на дах, і подивився як "техніки" вирішують питання - стоїть просто виключене обладнання, яке ніхто не збирається включати або шось робити. І виходить цікава ситуація, воля каже що винні airbytes, а їх вже не існує. і в Публічному договорі прописано 2.3. Новий оператор з «1» червня 2017 року надає Абоненту телекомуні каційні послуги.  Але винні на мою думку Воля. Терпець вривається, ще так декілька днів і просто відключу інтернет, і проведу другого провайдера. Номер договору 44470568 на Данилюк Павло Анатоійович Пр.Миру 61/3 кв.342

Теги (1)
Місто

Хмельницький

ВІДПОВІДЕЙ:13
Highlighted
Магістр
Магістр

Re: Скарга

Oleg написано:

Консультации по вопросу качества сигнала Интернет предоставляют сотрудники Airbites. 
Обратитесь, пожалуйста, по следующим номерам: 
(093) 170 03 40 
(098) 710 21 12 
(050) 710 21 12 
(057) 703 49 73. 

Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

по перше,ДВІНКИ НЕ ДАЮТЬ НІЯКОЇ РЕАКЦІЇ.

по друге в Публічному договорі прописано 2.3. Новий оператор з «1» червня 2017 року надає Абоненту телекомуні каційні послуги, А НЕ AIRBYTES.

Місто

Хмельницький

Highlighted
Допитливий

мене не влаштовує вирішення питання по телефону з результатом - "я думаю техніки найближчим часом вирішуть дану проблему" я це вже чую цілий тиждень

Місто

Хмельницький

Highlighted
Магістр
Магістр

я вам скопировал официальный ответ представителя компании Воля, то что вас он не устраивает - это дело такое.

чтобы решить вопрос с интернетом - вам все равно нужно звонить вашему провайдеру. 

Місто

Київ

Highlighted
Магістр

Доброго дня!

@JeK, спасибо за желание помочь в решении вопроса.

@junkler, технічне обслуговування мережі до 1 липня дійсно продовжує залишатися на боці Airbites. Ми уточнили інформацію стосовно термінів усунення несправності за Вашою адресою. Обіцяють, що вже завтра доступ до послуги буде відновлено. Просимо очікувати, будь ласка. 

Раді бачити Вас нашим абонентом! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Відслідковувач

Після того, як 07.08.17 вимикалось світло, зник інтернет, ці "професіонали" зможуть розпочати ремонт лишень 09.08.17, а кошти за послуги, які не надають, знімають. На телефонах підтримки сидять "попугаї" які нічого не можуть вирішити, а лишень "надають" інформацію, то може і службу назовіть не ПІДТРИМКА, а ІНФОРМУВАННЯ БЕЗ ЧІТКИХ ЧИ КОНКРЕТНИХ ВІДПОВІДЕЙ, так буде точніше. За останні роки не пам'ятаю такого повільного непрофесіоналізму. Навіть на airbytes в рази швидше вирішували.

Місто

Львів

Highlighted
Представитель компании

44439058, доброго дня. Від кількості створених Вами повідомлень техніки швидше працювати не будуть. Вам озвучили час планового проведення робіт. Якщо у технічного підрозділу буде можливість раніше відновити послугу, вони це зроблять. Що до коштів, після відновлення послуги можете заповнити заяву на перерахунок. Відповідно компанія зробить всі необхідні коригування. Більш детально в цій темі: http://club.volia.com/t5/Finansovi-pitannya/Protsedura-vypolneniya-pererascheta-denezhnyh-sredstv/m-...

Теги (1)
Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

дзвоню до оператора... сказав робот почекати 3хв, потім ще 5хв, потім ще 5хв. Мені звісно не шкода грошей щоб нарешті допекти ту Волю, але десять хвилин на телефоні - то перебор.

щвидкість по спідтесту - максимум дванадцять мегабіт (це рідко і велике щастя).... цікавить якого х...ра і за що я плачу постійно кошти. шановні клієнти Волі. пропоную обєднатися і почати групову скаргу аж до суду... якщо вони й надалі телитимуться... бо дзвінки не дать ніякого толку...

Місто

Львів

Highlighted
Магістр

7872198 написано:

дзвоню до оператора... сказав робот почекати 3хв, потім ще 5хв, потім ще 5хв. Мені звісно не шкода грошей щоб нарешті допекти ту Волю, але десять хвилин на телефоні - то перебор.

щвидкість по спідтесту - максимум дванадцять мегабіт (це рідко і велике щастя).... цікавить якого х...ра і за що я плачу постійно кошти. шановні клієнти Волі. пропоную обєднатися і почати групову скаргу аж до суду... якщо вони й надалі телитимуться... бо дзвінки не дать ніякого толку...

то нашо тоді дзвонити - вирішуйте питання тут. яка швидкість має бути за договором? Через модем підключено? Є роутер wifi? Протестуйте швидкість тут та скиньте скрін

Місто

Київ