Скарга

Допитливий

Скарга

22.05.2020 ввечері швидкість інтернету за адерсою вул. Антоновича 97 впала до 1 Мбіт, а також телебачення почало працювати з перебіями. Вже зранку 23.05.2020 телебачення зовсім не працювало, а швидкість інтернету була 0.01 Мбіт. Пройшла майже доба проблему не вирішено. Дзвоню в техпідтримку 23.05.2020 пояснюю ситуацію, оператор бачить проблему у всьому будинку, приймає заяву і обіцяє вирішити проблему до 20.00 цього ж дня. Звичайно цього ж дня ніхто нічого не зробив, я і не здивувався, хоча у вас був цілий день і ваша компанія знову не серйозно  посставилася до своїх користувачів. Дзвоню зранку 24.05.2020, оператор каже техніки вже виїхали, а мені просто смішно техніки їдуть вже другий день… Інтернет та телебачення з’явилося тільки о 15.30 цього ж дня і начебто  на даний час працює.

Дуже шкода, що ваша компанія в черговий раз так погано і зневажливо ставиться до своїх користувачів. І навіть багато негативних відгуків компанію нічого не вчить.

Місто

Київ

Відповідей: 3
Модератор

Добрий день!

На жаль, 23.05.2020  у спеціалістів не було доступу до обладнання.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності. 
Також, інформацію про аварійне відключення і про технічне обслуговування будинку ви можете отримати на порталі "Мій кабінет" my.volia.com.

Місто

Київ

Чому компанія самостійно та вчасно не реагує на такі массові проблеми у користувачів, а тільки починає хоча б щось робити, коли хоч одна людина зателефонувала? Я так розумію, якщо я б не повідомив компанії про проблему у мене, а також поспілкувавшись з оператором і зрозумівши, що проблема у всіх мешканців будинку, то компанія не вжила би ніяких заходів? Яких заходів компанія планує вжити, стосовно компенсації користувачам за 3 (три) дні відключення всіх послуг у вихідні дні!? 

Місто

Київ

@Intacto_max відповідь надана особистим повідомленням.

Місто

Київ