Тарифний план "Інтернет всюди + Кіно"

Відслідковувач

Тарифний план "Інтернет всюди + Кіно"

Допоможіть дізнатись детальні умови поточного тарифного плану "Інтернет всюди + Кіно" ( відповідно +Кіно special"):

На сайті за пошуком знайти неможливо, в особистому кабінеті не відкриває інформацію (див.скрін)

romix_0-1579614517212.png

Місто

Рівне

ВІДПОВІДЕЙ:20
Highlighted
Досвідчений

Re: Тарифний план "Інтернет всюди + Кіно"

Місто

Івано-Франківськ

Highlighted
Відслідковувач

Дякую Сергію, хороші посилання, але то нічого що назви різні: "Інтернет всюди +Базовий ТБ" і "Інтернет всюди + Кіно"? Я просто бачу в переліку там навіть кожна додаткова літера має значення, а тут ціле слово різниці. Окрім того, в файлі чомусь фігурує оце "2 пристрої" в назві - де можна почитати якраз про умови використання цих 2х пристроїв (бо наразі так і не зрозуміло з посилання, що входить в ТБ, див скрін)

romix_0-1579623943055.png

Місто

Рівне

Highlighted
Шукач

@romix на сайте детальная информация будет с 01.02.20, сейчас информация доступна в прейскурантах по стоимости услуг

Задоволений Я эльф 80 уровня! Задоволений

Highlighted
Магістр

@romix согласно "последних веяний" с каналами Футбол - они теперь будут только в отдельном пакете,
потому из всех пакетов где они были с 01.02.2020 они будут исключены, но … добавится возможность пользоваться он-лайн кинотеатром Воля Футбол+

вот собственно и все "коренные изменения"

Місто

Днепр

Highlighted
Відслідковувач

Тобто я ніде зараз не можу переглянути, що за 2 пристрої входять в мій поточний тариф і як цим правильно скористуватись?!

Місто

Рівне

Highlighted
Відслідковувач

Андрію, дякую. В принципі інформацію можна порівняти і самому, аби вона була 😉

Питання про те, що саме входить в пакет "+Кіно" (і як ним можна користуватись) залишається відкритим. Телевізора, якщо що, немає )

Місто

Рівне

Highlighted
Магістр

@romix  2 пристрої - это два мобильных устройства: телефон , планшет или в крайнем случае приставка или ТВ на Android.

если вы их не подключали, то можете два любых устройства подключить (поставить приложение Воля TV) и смотреть ТВ на них

Місто

Днепр

Highlighted
Магістр

@romix + Кіно обычно означает, что в пакет входят все фильмовые каналы типа Воля Cine+

Місто

Днепр

Highlighted
Відслідковувач

Оо, виявляється я не можу просто так поставити аплікуху і дивитись ТВ (хоча ніби маю невикористаних 2 пристрої)  я ще маю "Замовити додаткову послугу" і оплатити її? Це нормально?

romix_0-1579689831489.png

romix_1-1579689886074.png

Місто

Рівне