Це що, ВОЛЯ так знущаеться з користовачів Internet + TV???

ВИРІШЕНО
Highlighted
Старанний

Re: Це що, ВОЛЯ так знущаеться з користовачів Internet + TV???

Оці скріншоти я зробив зараз, нібито навіть все добре і інтернет так не гальмує...  Подивимось на тижні як буде.

Ashampoo_Snap_2017.03.25_15h07m49s_001_.png

Ashampoo_Snap_2017.03.25_15h08m04s_002_.png

Ashampoo_Snap_2017.03.25_15h12m13s_001_.png

Місто

Запоріжжя

Highlighted
Висвітлювач

По уровню сигнала всё в пределах допустимого (но на пределе), есть явный перекос rx/tx. Моё мнение - мастер схалтурил и не настроил оборудование качественно. Предлагаю сотрудникам Воли обратить на это внимание. По шумам всё прекрасно. Неисправленных ошибок нет.

Интернет должен работать отлично. 

Місто

Вінниця

Ентузіаст

Аntonio написано:

По уровню сигнала всё в пределах допустимого (но на пределе), есть явный перекос rx/tx. Моё мнение - мастер схалтурил и не настроил оборудование качественно. Предлагаю сотрудникам Воли обратить на это внимание. По шумам всё прекрасно. Неисправленных ошибок нет.

Интернет должен работать отлично. 

вобще скорость классная, а вот сигнал где то не совсем. и еще меня лично насторожила фраза "технік був і після тесту швидкості відповів що все гаразд, потім перезавантажив модем і замінив замісить ТАП розгалужувач хоча з ним стало гірше і я повинен був сам на наступний день повернути ТАП на місце"

ну так оно и понятно крутить туда-сюда постоянно.не удивительно что с такое сигналом

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Добридень, я почитав пости і побачив що рівень Downstream RX Power повинен бути значно нижче для доброї роботи модему.

Та ось і поекспериментував з ТАП та розгалужувачем.  (Обидва ТАП в мене "TMS" / "Datix" 5-1000 MHz та розгалужувач "Datix" S-2 DS). Усе це залізо компанії "Воля".

Оце фото коли я ставив ТАП на інтернет, а ТВ на Out – мабуть не зовсім те що треба із сигналами. Теж саме якщо ставити розгалужувач.

Ashampoo_Snap_2017.03.25_17h14m35s_002_.png

А ось це фото коли я ставив ТАП як треба – інтернет на Out, кабель «ВОЛЯ» на In, а ТВ на ТАП. Сигнал теж щось не дуже. Але з ним працює інтернет трохи краще ніж із першим параметром.Ashampoo_Snap_2017.03.25_17h27m22s_004_.png

Так що ж із цим робити, може треба майстру подивитись в абонентському ящику? Бо я іще не знаю що можна зробити. До листопада того року все з інтернетом було добре. 😞

Місто

Запоріжжя

Highlighted
Висвітлювач

Если после визита мастера и его "всё нормально" был тот вариант, где красный уровень - можете смело звонить на тёплую линию и ругаться матом, потому что это НЕ нормально и мастер - нехороший человек. Rx должен быть на уровне -15 - +17 (у вас 16,6), а Tx - 39-52. Зависимость между ними обратная и понижая тапом/сплитером Rx вы повышаете Tx. Но в вашем случае домовой или подъездный усилитель плохо настроен и мастер должен был крутить его, а не ваш сплитер.

Місто

Вінниця

Highlighted
Старанний

Тобто що, треба знову кликати майстра з "Воля" та просити щоб він всеж налаштував спліттер що до мене в оселю не входить...  А такі роботи я сплачувати не повинен т. я. це обладнання на совісті компанії. Після того як майстер пішов в мене був показник як на 2 фото, а саме зараз він такий і є, а перше фото це я перевіряв вихід через ТАП чи Out на інтернет бо він знов почав гальмувати.

Місто

Запоріжжя

Highlighted
Представитель компании

Доброго дня, Alex.zp та Аntonio!

Alex.zp, прошу Вас, будь ласка, відповісти на дзвінок фахівця компанії відповідно до вирішення описаного питання. Номер може бути не відображений.

Аntonio, дякую за допомогу.

Місто

Київ

Highlighted
Висвітлювач

Prometey написано: Аntonio, дякую за допомогу.

Извините, что достаю вас сегодня. Просто заняться нечем, обещаю доставать поменьше в будующем 🙂

@Alex.zp, я не в курсе, кто как за что должен платить по регламентам, ещё не вникал. Но да, это проблема не у вас, а на линии. В коробке на этаже нет никакого оборудования, там стоит такой же тап, как у вас в квартире или очень похожий. А усилитель - это относительно дорогое оборудование, которое ставят на дом или подъезд в более защищённом от нехороших людей ящике и его настраивают на всех пользователей дома/подъезда одновременно. В этом и сложность, что настроить нужно так, чтобы угодить всем сразу, а это требует усилий, внимания, времени. Поэтому мастера и не любят туда залезать играться. Все люди )

PS: когда мастера настроят всё, киньте статистику модема, хочется посмотреть результат работы профессионалов.

Місто

Вінниця

Highlighted
Старанний

Добре, зроблю скріншоти якщо вони щось зроблять...

В мене от зараз без усяких торентів онлайн-радіо що з сайтів що з АІМР йде з постійними затримками і це так дістає.

І кореговані помилки теж часто виникають ось і не в торенті справа бо він вимкнений.Reset модему був годину тому.

Ashampoo_Snap_2017.03.25_22h20m52s_001_.png

Ashampoo_Snap_2017.03.25_22h22m02s_002_.png

Дякую модераторам та користовачам за поміч.

Місто

Запоріжжя

Highlighted
Висвітлювач

Correcteds у вас мало, Uncorrectables вообще по нулям - всё отлично. Даже RX пока в пределах нормы. Интернет должен работать нормально. Затыки могут быть не только из-за плохой линии. Если работаете через маршрутизатор/wifi, подключайте комп напрямую к модему и пробуйте так. Если затыков не будет - проблема в роутере или wifi.

С этими параметрами линии затыков быть не должно.

А что пинг говорит? выполнить - "cmd" - "ping google.com.ua -t" подождать минут 5 и нажать ctrl+c

Місто

Вінниця