Вибиває нет десь 2-3 рази на день, по 10 сек.

Допитливий

Вибиває нет десь 2-3 рази на день, по 10 сек.

1. Вибиває нет десь 2-3 рази на день, по 10 сек. Хтось може порадити, чому так відбувається? В логах рутера мене особисто хвилює те, що "DHCPc6 is timeout"  відбувається буквально щохвилини, але в ту ж секунду йде й reset. Наперед вдячний! 
Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:7
Магістр

Re: Вибиває нет десь 2-3 рази на день, по 10 сек.

@Lobster  написал (-а):
  1. Вибиває нет десь 2-3 рази на день, по 10 сек. Хтось може порадити, чому так відбувається? В логах рутера мене особисто хвилює те, що "DHCPc6 is timeout"  відбувається буквально щохвилини, але в ту ж секунду йде й reset. Наперед вдячний! 

если есть возможность, то отключите вообще в настройках роутера поддержку IPv6

reset чего происходит? роутер перегружается? или что это за reset?

Місто

Днепр

Highlighted
Допитливий

Рутер не перезавантажується, йдеться про "reset DHCPv6 information"  в логах, що постійно йде після таймауту DHCP6c. Консультант каже, що за останній тиждень сигнал ні разу не втрачався, але ця проблема у мене уже декілька місяців. Може перетинання каналів з сусідом? Чи можливо з цим шостим протоколом щось не так? 

Місто

Львів

Магістр

@Lobster  написал (-а):

Рутер не перезавантажується, йдеться про "reset DHCPv6 information"  в логах, що постійно йде після таймауту DHCP6c.  

что за модель роутера?

Місто

Днепр

Допитливий

740 tplink

Місто

Львів

Магістр

@Lobster  написал (-а):

Чи можливо з цим шостим протоколом щось не так? 

все не так

у Воли (пока) нет поддержки ipv6, как и у большинства крупных провайдеров

а в вашем роутере, видимо, включена поддержка данного протокола и роутер пытается получить адрес, чего, понятное дело, произойти не может

отсюда, видимо, и проблемы

отключите в роутере поддержку ipv6, если вы данным протоколом не пользуетесь

Місто

Київ

Допитливий

Одним словом: IpV6 вирубити напряму не вдавалося, бо тип підключення WAN був і надалі DHCPv6, просто не працював вай-фай взагалі. Серед інших варіантів були статичний IpV6, pppoev6, SLAAC і тунель з 6 на 4. Я вийшов на тунель з 6 на 4. Логи без таймауту. Пише що IpV6 connection OK. Я правильно підібрав тип підключення WAN, чи щось не так?

Місто

Львів

Представитель компании

Lobster, доброго дня.
Перевірте налаштування Вашого WiFi роутеру, згідно рекомендацій в Базі Знань: https://my.volia.com/kiev/uk/faq/article/nalashtuvannya-wi-fi-routeriv-tp-link

Місто

Київ