Відсутність технічної підтримки в XXI столітті

Відслідковувач

Відсутність технічної підтримки в XXI столітті

Як таке може бути? Швидкість інтернету в Києві в XXI столітті на рівні кінця 90-х і жодної можливості зв'язатися з технічною підтримкою (думаю, її просто не існує). В чаті мені порадили розбиратись самому, щось кудись переключати, щось перепрограмовувати і не морочити нікому голови. Головне - вчасно платити гроші. В тому ж чаті мені сказали, що за телефонами (050, 093, 068) 502-22-50 всюди є опція зв'язку з консультантом, але скільки я не набирав ті номери, там посилають або в космос, або на ... По закінченні чату в меню було запитання, чи переслати мені на електронну пошту діалог з оператором. Я поставив "так, переслати", вказав номер електронної пошти і... нічого не отримав. Навіть не знаю, як то прокоментувати...

Теги (2)
Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:26
Ентузіаст

Re: Відсутність технічної підтримки в XXI столітті

спробуйте перевірити швидкість через https://speedtest.volia.com/

якщо ви користуєтесь через Wi-Fi, і у вас погана швидкість - спробуйте перевірити при підключенні напряму. якщо швидкість буде в порядку - то спробуйте переналаштувати роутер

Місто

Київ

Відслідковувач

Результати speedtest:

- Скачать - 18,6 Mbps

- Загрузить - 9,7 Mbps

Місто

Київ

Ентузіаст

Результати speedtest:

- Скачать - 18,6 Mbps

- Загрузить - 9,7 Mbps

це напряму?

Місто

Київ

Відслідковувач

Через Wi Fi
Місто

Київ

Відслідковувач

Через Wi Fi

Місто

Київ

Ентузіаст

а спробуйте тепер перевірити швидкість напряму)

Місто

Київ

Відслідковувач

Напрямую:

Скачать - 93,5

Загрузить - 10,1

Через Wi Fi загрузить упала уже до 8,2

Місто

Київ

Ентузіаст

у вас отличная скорость напрямую ! у вас же до 100 скорость?
А вот настройки вай-фай надо проверять. вот тема https://club.volia.com/t5/Internet-ta-Wi-FI/Vopros-otvet-po-WiFi/td-p/55225
Місто

Інші міста

Відслідковувач

Да, новость отличная - пришел мастер от провайдера Воля, взял деньги по вызову, который декларировался как бесплатный, сделал хуже, чем было и теперь, вместо того, чтобы делать свою работу, я должен ходить по ссылкам и форумам и изучать то, что было в компетенции человека, который получает за это деньги. Отличная новость! И, возвращаясь к названию темы - отличный сервис! Вся техподдержка от провайдера Воля оказывается заключается в том, чтобы послать пользователя нах на форум по ссылке. Достойно и по-европейски... Спасибо...

Місто

Київ