Відсутній інтернет.

Highlighted
Допитливий

Відсутній інтернет.

Доброго вечора підскажіть відсутній інтернет всі оператори кажуть що я фізично відключений від тв та інтернету, а по факту тв як працював так і працює і лінія мережі теж в нормі маршрутер пінг проходить і доступ до сайту воля є, а інтернету немає оператори відновлювати доступ відмовляються і постійно говорять що я відключений фізично від всього і те що тв з мережею працює не вірять і кажуть що це не можливо. Що робити? 

Місто

Рівне

ВІДПОВІДЕЙ:2
Highlighted
Магістр

Re: Відсутній інтернет.

@revokoly  написал (-а):

Доброго вечора підскажіть відсутній інтернет всі оператори кажуть що я фізично відключений від тв та інтернету, а по факту тв як працював так і працює і лінія мережі теж в нормі маршрутер пінг проходить і доступ до сайту воля є, а інтернету немає оператори відновлювати доступ відмовляються і постійно говорять що я відключений фізично від всього і те що тв з мережею працює не вірять і кажуть що це не можливо. Що робити? 

у вас может стоять гибридный тюнер и вы смотрите цифровое кабельное ТВ, который подается по другому кабелю.

трассировку и пинг вы по имени даете или вводите цифровой адрес? 

потому что у может быть такая же фигня как и в этой теме

когда из-за уязвимости в прошивке роутера подменяется адрес DNS сервера.

Місто

Днепр

Highlighted
Ентузіаст

Re: Відсутній інтернет.

@revokoly  написав (-ла):

может МАС адрес не верный прописан? Или к другому порту подключены. может техника вызвать?

Місто

Інші міста