Вирішення технічних питань Інтернету

Highlighted
Магістр

Re: Вирішення технічних питань Інтернету

TheWayiAm, доброго вечора!

Технічними фахівцями проводяться роботи, за результатами виконання яких надання послуг повинно стабілізуватися. Просимо очікувати, будь ласка.

Highlighted
Старанний

444126396, Луцьк. Був аірбайтс вирішували проблеми за 24 години ще і вибачались. Воля, за 2 місяці більше проблем ніж за весь час користування аірбайтсом. Позвонив в підтримку — попросили почекати до 28-го числа поки прийде спеціаліст. Карл, 28-го! тиждень! Тиждень без інтернету, це вважається нормою надання послуг.

У мене проплачено на цілий рік, як повернути гроші (покупка абонементу на рік) якщо якість послуш не влаштовує? Який адекватний провайдер порадите у місті Луцьку, щоб злізти з вашого укртелекома з сервісом як в держ органах?

Місто

Луцьк

Highlighted
Магістр

Доброго дня, Snig 

Дякую за повідомлення. 

Передаю інформацію для перевірки та можливого вирішення питання. Залишайтеся з нами, впевнена, що найближчим часом ситуація має змінитися. Дякуємо, що Ви з нами! 

Highlighted
Відслідковувач

10 років користувався Airbites у Львові   і тільки Воля викупила, почались розриви інтернету дуже часті на 1-2 секунди, втратив на цьому дуже багато, ще й забанений в половині ігор...

Ще й  вночі 25 липня, пропав інтернет, був Airbites  таке ремонтували за 2-3 години МАКСИМУМ, навіть цілі магістралі було обривало в урагани, так вони моментом все відновлювали, а на Волі вже майже добу нема інету від якоїсь грози. Одним словом жахіття в мене, напевно я один такий. Досиджу гроші по абонплаті і досвідос, таке терпіти не буду, якщо не зміниться вже до ідеалу як було за Airbites до закінчення грошей на рахунку..

Місто

Львів

Highlighted
Гуру

Користувач

Thor написав:

10 років користувався Airbites у Львові   і тільки Воля викупила, почались розриви інтернету дуже часті на 1-2 секунди, втратив на цьому дуже багато, ще й забанений в половині ігор...

Ще й  вночі 25 липня, пропав інтернет, був Airbites  таке ремонтували за 2-3 години МАКСИМУМ, навіть цілі магістралі було обривало в урагани, так вони моментом все відновлювали, а на Волі вже майже добу нема інету від якоїсь грози. Одним словом жахіття в мене, напевно я один такий. Досиджу гроші по абонплаті і досвідос, таке терпіти не буду, якщо не зміниться вже до ідеалу як було за Airbites до закінчення грошей на рахунку..

І за що це Вас забанили відразу в половині ігор?

Рекомендую http://lviv.volia.com/ukr/about/pr/, тут розміщуються новини.
І тут стосовно відключення є інфо http://lviv.volia.com/ukr/about/pr/1586/  

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Користувач

Михалыч написав:

А вы попробуйте основной кабель подключить к ПК и будет вам около 100. Порядка 90+ точно будет. А если вы уверены что через WiFi роутер у вас должно быть 100. Думаю вам необходимо ознакомится с принципом работы любого WiFi роутера.

Speed.png

Ця швидкість  була з підключеним основним кабелем до ПК.

NormSpeed.png

На даний час швидкість норм. Дякую за відновлення.

Місто

Луцьк

Старанний

У мене досі немає інтернету з того ж часу, ранку 25-го, тоді ж я залишила заявку. Робочий день закінчується, як я розумію. В airbites такого не пригадую, щоб 2 дні ладили проблему цілого будинку. Техпідтримки чемно відповідає, що вони в курсі, "як тільки - так зразу".
Місто

Львів

Highlighted
Магістр

Gaura, в Ваш будинок частково сигнал надходить. Роботи по відновленню сигнала будуть продовжені завтра у зв'язку з відсутності досутпа до обладнання. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Дякуємо за очікування. 

Highlighted
Старанний

Дякую за відповідь і рада за решту мого будинку. Чи завтра той доступ до обладнання точно буде? Якщо Воля 2 дні його шукає, то може якось допомогти?
Місто

Львів

Highlighted
Магістр

Gaura, на жаль зараз в мене немає точної інформації. 

За попередньою інформацією доступ має бути.