Вирішення технічних питань Інтернету

Старанний

Re: Вирішення технічних питань Інтернету

Наш голова будинку каже, що до нього ніхто нині не звертався, завтра він буде лише до 12-ї, тому при потребі я могла б взяти ключі, лише не знаю, які, де саме те неробочі обладнання. Якщо щось, телефонуйте, я цілий день вдома. Дякую за відповідь.
Місто

Львів

Highlighted
Магістр

Gaura, дякую за бажання допомогти. Інформацію передала у відповідальний відділ компанії. 

Highlighted
Відслідковувач

Добрий вечір, прошов вже тиждень а інтернет все так же процює з великими перебоями і ніхто його не чинить, перевірте будь ласка. луцьк вул соборності 23/32

Місто

Луцьк

Highlighted
Допитливий

1. З 24го на 25 число, вночі під час грози, вийшов з ладу WiFi роутер(перестали працювати всі WAN/LAN порти). Також не працював комутатор провайдера до вечора 26го числа. Підозрюю що пошкодило одним імпульсом і мій роутер і комутатор. Купив новий роутер. Тепер боюсь щоб і він не накрився.

2. Сьогодні вечором, зник інтернет. Зв'язок з комутатором є(лампочки горять). Перевіряв через роутер і через LAN вхід ноутбука(вдень все працювало).

PS. Клієнт Волі нещодавно. Куплений разом з провайдером Airbites 

Місто

Львів

Highlighted
Відслідковувач

Пробував підключіти через PPPoE нычого не виходить

Місто

Луцьк

Highlighted
Відслідковувач

Всі дні мене кормили брехнею, дзвонили багато разів і вішали лапшу... До сьогодні інтернету нема, в 12.00 йду відключатись якщо інтернету не буде, бо це вже край, сервіс нище плінтусу..

Місто

Львів

Highlighted
Гуру

444124056 написано:

Пробував підключіти через PPPoE нычого не виходить

А у Вас технология РРРоЕ используется? 

Highlighted
Гуру

444124056 написано:

Добрий вечір, прошов вже тиждень а інтернет все так же процює з великими перебоями і ніхто його не чинить, перевірте будь ласка. луцьк вул соборності 23/32

А перебої - це періодично пропадає сигнал?

Highlighted
Модератор

Доброго дня, barbarian.

Дякую за повідомлення, інформація передана до технічного відділу для вирішення питання. 

Highlighted
Модератор

Доброго дня, Thor.

Майстри технічної служби займаються усуненням причини відсутності сигналу.
Ми робимо все можливе, щоб відновити послуги якомога швидше.