Воля TV Start HD + 100 Это что РАЗВОД от ВОЛИ ?

Допитливий

Воля TV Start HD + 100 Это что РАЗВОД от ВОЛИ ?

Здравствуйте! Сегодня в 11-41 мне на мобильный позвонила ваш оператор и "любезно" предложила снизить абонплату с 150 на 118 грн., при этом наговорив о тестировании Воля ТВ и предложила его подключить, выслала логин и пароль. Подключив обнаружил обратное абонплата возросла до 169 грн. Друзья, вы что решили разводом абонентов денег заработать или у вас операторы на проценте от развода сидят? Такого за столько лет пользования услугой не встречал.

Считайте это официальным обращением:

1. Ваш оператор ввела в заблуждение постоянного абонента;

2. Сегодня же отключите совершенно не нужное мне приложение ТВ Смарт;

3. Абонплату вернуть в прежний размер 150 грн;

4. В случае не решения вопросов - в Харькове достаточно провайдеров.

Місто

Харків

Відповідей: 25

Щойно передзвонила дівчина Юля, запропонувала залишити тариф TV Start HD + 100 ще на півроку, але вже не за 185 грн, а лише за 129.50.
Погодився... Задоволений 

Місто

Кривий Ріг

@pugacz  написав (-ла):

Щойно передзвонила дівчина Юля, запропонувала залишити тариф TV Start HD + 100 ще на півроку, але вже не за 185 грн, а лише за 129.50.
Погодився... Задоволений 

Я дуже задоволений. Замовив собі цю акцію ще в листопаді; до 30 квітня 120 грн. Далі хочу перейти з травня в тариф Воля TV Super HD+100 Цікавить канал Дача на умовах постійного доступу.

Місто

Івано-Франківськ

О-па! Щойно зайшов у свій кабінет і ознайомився з чудовою новиною - виявляється, мій тариф зі 185 грн на місяць тихенько зріс "усього лиш" до 215 грн. Причому без жодної можливості обрати будь-який інший варіант. Це при тому, що я користуюся лише інтернетом, телевізійний кабель навіть не заведено до квартири...
Ну що ж - "Воля", вітаю, ти таки добилася свого, у понеділок буду домовлятися з Київстаром ...
Місто

Кривий Ріг

@pugacz последнее изменение тарифов было 01.06.19, почти пол года назад, абсолютно всех уведомляли, в личном кабинете информация также была, почему для вас новость - не понимаю.

"последнее изменение тарифов было 01.06.19, почти пол года назад, абсолютно всех уведомляли, в личном кабинете информация также была" - навесні цього року після довгих телефонних перемовин з оператором мені була надана персональна знижка і я півроку платив 125 грн на місяць. Мабуть, тому ніякого повідомлення я не отримував.
Місто

Кривий Ріг