Воля TV Start HD + 100 Это что РАЗВОД от ВОЛИ ?

Highlighted
Магістр

Re: Воля TV Start HD + 100 Это что РАЗВОД от ВОЛИ ?

Рыбак Олег , добрый вечер!

Менеджеры звонили вам вчера и сегодня, однако не дозвонились. Проверьте, пожалуйста, актуальность указанного контактного номера на портале Мой кабинет в разделе Мои контакты, и укажите актуальный номер, в случае необходимости.

Highlighted
Відслідковувач

Здравствуйте, 

Ровно один пропущенный 18 марта в 08:43 утра от 044 233 74 21.

Місто

Харків

Highlighted
Відслідковувач

Схоже, що таки розвод...
У мене до середини 2018 року був тариф 149 грн на місяць (користуюсь лише інтернетом, до квартири заведений лише Ethernet-кабель).
Одного разу подзвонила приємна дівчина, запропонувала "акцію" на півроку - підключити пакет Воля TV Start HD + 100 за 100 грн/місяць.  І запевнила, що після терміну дії акції мій тариф повернеться до попереднього (149 грн). На запропонованих умовах я погодився.
І ось акція скінчилась, але мій тариф не повернувся до попереднього, а став ... 185 грн/місяць.
Причому з мого кабінету я не можу його змінити, хоча у переліку доступних тарифів Волі є тариф 155 грн/місяць, який мене цілком влаштував би....

Місто

Кривий Ріг

Highlighted
Гуру

@pugacz  написав (-ла):

Схоже, що таки розвод...
У мене до середини 2018 року був тариф 149 грн на місяць (користуюсь лише інтернетом, до квартири заведений лише Ethernet-кабель).
Одного разу подзвонила приємна дівчина, запропонувала "акцію" на півроку - підключити пакет Воля TV Start HD + 100 за 100 грн/місяць.  І запевнила, що після терміну дії акції мій тариф повернеться до попереднього (149 грн). На запропонованих умовах я погодився.
І ось акція скінчилась, але мій тариф не повернувся до попереднього, а став ... 185 грн/місяць.
Причому з мого кабінету я не можу його змінити, хоча у переліку доступних тарифів Волі є тариф 155 грн/місяць, який мене цілком влаштував би....

А можливо таке, що хтось не уважно слухав? 
Вони поки не проговорять все, що в них записано не кладуть слухавку.  

Місто

Київ

Highlighted
Гуру

@Рыбак Олег  написав (-ла):

Здравствуйте, 

Ровно один пропущенный 18 марта в 08:43 утра от 044 233 74 21.

А чего не ответили Задоволений

Люди вам звонят, а вы...

Пойдите в офис (центр продаж и обслуживания) и там все решите. 

Місто

Київ

Highlighted
Відслідковувач

"А можливо таке, що хтось не уважно слухав? " - навряд  Задоволений 
Бо я тоді спеціально перепитав - що буде, коли акція скінчиться. Мені цілком однозначно відповіли - я зможу повернути старий тариф, який був до акції. 

Місто

Кривий Ріг

Highlighted
Відслідковувач

Власне кажучи, мене не так цікавить те, чому мене відверто обдурили, як те, чому я не можу зараз підключити собі тариф з чистим інтернетом за 155 грн...

Місто

Кривий Ріг

Highlighted
Гуру

@Oleg @Alexandra @Mikael, тут нужна ваша помощь.

Тут без модераторов не решить вопрос. 

Місто

Київ

Highlighted
Модератор

Доброго дня, pugacz.

Для вирішення питання вам зателефонує наш менеджер. Прохання очікувати і відповідати на дзвінки з невідомих номерів.

@Vredinna, дякую за допомогу. 

Highlighted
Відслідковувач

Щойно передзвонила дівчина Юля, запропонувала залишити тариф TV Start HD + 100 ще на півроку, але вже не за 185 грн, а лише за 129.50.
Погодився... Задоволений 

Місто

Кривий Ріг